w

SuperSuper

Karolina Bielawska zdobyła tytuł Miss World 2021! Co wiadomo na jej temat?

Karolina Bielawska - Miss World 2021
Karolina Bielawska - Miss World 2021

W nocy z 16 na 17 marca odbył się konkurs Miss World 2021. W finale o ten zaszczytny tytuł zawalczyła Polka, Karolina Bielawska, która okazała się niepokonana! Jak wygląda? Z kim walczyła o tytuł?

To historyczny moment, ponieważ Karolina Bielawska jest drugą Polką, której udało się sięgnąć po tytuł Miss World. Wcześniej, blisko 33 lata temu, korona trafiła do Anety Kręglickiej i do dzisiaj nikt nie był w stanie jej dorównać.

Finał wyborów Miss World 2021 odbył się w nocy z 16 na 17 marca w San Juan w Portoryko. Konkurencja była zacięta, ponieważ o koronę walczyło aż 40 uczestniczek. Reprezentująca Polskę Karolina jeszcze przed wydarzeniem podkreślała, że to dla niej zaszczyt móc wziąć udział w tak prestiżowym wydarzeniu.

Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, z całego serca dziękuję za wasze wsparcie, za wiarę we mnie. Bardzo się cieszę, że dalej będę mogła reprezentować nasz kraj – pisała na Instagramie.

Karolina Bielawska zdobyła tytuł Miss World 2021

Karolina Bielawska ma 23 lata. Urodziła się w 1999 roku Łodzi. Ma 179 cm wzrostu. Studiuje zarządzanie w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej.

Wiele osób było onieśmielonych jej urodą i wskazywało, że jest bardzo podobna do Margot Robbie. Pasjonują ją podróże i jak dotąd miała okazję odwiedzić ponad 30 krajów. Nie brakuje jej empatii. Nie tylko działa jako wolontariuszka, ale i jest ambasadorką i inicjatorką akcji takich, jak: Korona z Głowy, Dotykam = Wygrywam czy Zupa na Pietrynie.

Bielawska w 2019 roku wygrała konkurs Miss Polonia, który otworzył przed nią drzwi do kariery w konkursach piękności.

W finale konkursu Miss World pokonała m.in. reprezentantkę Stanów Zjednoczonych Shree Saini (tytuł I wicemiss) oraz Wybrzeża Kości Słoniowej Olivię Yace (tytuł II wicemiss). Po odebraniu korony od 69. Miss World Toni-Ann Sing wzruszona powiedziała:

Kiedy usłyszałam moje imię, byłam zszokowana, nadal nie mogę w to uwierzyć. Mam zaszczyt nosić koronę Miss World i nie mogę się doczekać, aż zabiorę się do pracy. Ten niesamowity rozdział w Portoryko zapamiętam do końca życia.

Gratulujemy!

Karolina Bielawska — informacje:

Karolina Bielawska wiek: 23 lata, urodzona 11 kwietnia 1999 roku w Łodzi

Karolina Bielawska wykształcenie: wyższe licencjackie. Studiuje na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Politechnice Łódzkiej. Napisała pracę licencjacką pt. The image of Miss Polonia brand. Obecnie kontynuuje edukację na kierunku Master of Business Studies na International Faculty of Engineering Politechniki Łódzkiej.

Karolina Bielawska nagrody: Bielawska odnosi spore sukcesy w edukacji. Jest Laureatką nagrody dla najlepszego absolwenta Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej w roku akademickim 2020/2021. Zdobyła także wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie im. prof. Romana Głowackiego na najlepszą pracę licencjacką z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji. Miss World 2021 to także laureatka nagrody wspierającej doskonałość naukową w ramach programu Inicjatywa doskonałości – uczelnia badawcza za II kwartał 2021 roku.

Karolina Bielawska Miss Polonia 2019: Karolina zdobyła tytuł Miss Polonia 2019. Konkurs odbył się w niedziele 24 listopada 2019 roku w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku. O tytuł walczyło łącznie 20 kandydatek, jednak to ona wypadła najlepiej. Tego wieczoru zaprezentowała się m.in. w sukni ślubnej Lidii Kality, sukni wieczorowej Natashy Pavluchenko, kostiumie kąpielowym Gabbiano, sukience koktajlowej PINA, stroju casual Born2Be i TEX oraz w bieliźnie COEMI.

Karolina Bielawska działalność charytatywna: jest wolontariuszką akcji Zupa na Pietrynie, inicjatorką Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Korona z Głowy, ambasadorką kampanii Dotykam=Wygrywam, uczestniczką kampanii FASS OFF. Wspiera także WOŚP oraz Fundację DKMS. Karolina jest także ambasadorką akcji charytatywnej, której celem jest walczenie z COVID-19 w Peru. Wraz z Fundacją Zupa na Petrynie, pod patronatem polskich placówek pomocowych, pomogła utworzyć pierwszą w Łodzi łaźnię dla osób bezdomnych.

Karolina Bielawska chłopak: Karolina jest singielką. Jakie cechy powinien mieć idealny kandydat na jej partnera?

Jest kilka wartości, które są dla mnie bardzo ważne. To, jak traktuje innych ludzi czy to, jak z nim spędza się czas. Lubię osoby, przy których czuję się swobodnie. Lubię też takie z poczuciem humoru i te, z którymi mogę rozmawiać o wszystkim. Wiara jest też bardzo ważną dla mnie wartością i chciałabym ją dzielić ze swoim partnerem – powiedziała w programie Taka jak Ty.

Karolina Bielawska instagram: @karolinabielawska

Karolina Bielawska facebook: @karolinabielawska.misspolonia2019

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Ukraińcy nabrali Kadyrowa. Tego podstępu Czeczen się nie spodziewał!

Kinga Rusin

Kinga Rusin wybuchła po obejrzeniu filmu udostępnionego przez Wołodymyra Zełenskiego. „Zabójcy, zwyrodnialcy, nowi faszyści”