w

Kacperek z „Rodzinki.pl” dementuje przerażającą plotkę na jego temat! Co za ulga!

Fot. YouTube / Screenshot

Mateusz Pawłowski, którego publiczność bardziej kojarzy jako Kacperka z popularnego serialu „Rodzinka.pl” musiał zdementować poważną plotkę krążącą w sieci na jego temat.

Błyskotliwy Kacperek z „Rodzinki.pl” szybko zyskał sympatię widzów TVP. Mateusz zaczął grać jego rolę w wieku zaledwie siedmiu lat. Można śmiało zatem stwierdzić, że dorastał on na oczach szerokiej publiki.

Fani zyskani podczas kręcenia tego humorystycznego serialu pozostali z Pawłowskim do dziś. Cieszy się on nadal sporą popularnością w social mediach. I właśnie z tego faktu postanowili skorzystać hakerzy.

Internet zalała fala fake newsów z udziałem Mateusza Pawłowskiego. Wystarczyło kliknąć w zainfekowany link, aby udostępnić fałszywą informację dalej. Tytuł do treści był chwytliwy, ponieważ dotyczył śmierci młodego aktora!

Według fałszywych wiadomości 17-latek miał zginąć w wypadku komunikacyjnym. Na szczęście nie ma to nic wspólnego z prawdą. Mateusz odniósł się do sprawy osobiście na swoim profilu i przy okazji skierował do obserwujących go osób ważną przestrogę.

Chciałem tylko poinformować każdego, że mam się dobrze i żadnym autobusem nie jechałemPamiętajcie, abyście sprawdzali źródło informacji, jakie otrzymujecie oraz nie wchodźcie w podejrzane linki.

Fot. Instagram / Mateusz Pawłowski
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Jacek Kurski jednak powinien być na kwarantannie i złamał prawo udając się na Eurowizję Junior?

Katarzyna Cichopek pochwaliła się wagą. Czy to już przesada?