w

Janusz Chabior pokazał rodzinny kadr. Zapozował do zdjęcia z bratem. Co za podobieństwo! (FOTO)

Janusz Chabior - fot. Instagram @januszchabior
Janusz Chabior - fot. Instagram @januszchabior

Janusz Chabior jest dobrze znany ze szklanego ekranu, choć równie często gra na deskach teatru. Przy okazji spektaklu w rodzinnej miejscowości odwiedził bliskich. Pochwalił się zdjęciem w mediach społecznościowych, a fani byli zaskoczeni, jak podobni do siebie są bracia Chabior.

Janusz Chabior jest aktywny w branży od 1991 roku. To właśnie wtedy zadebiutował we Francuskiej sałatce na scenie Centrum Sztuki — Teatru Dramatycznego. Zaledwie rok później na długie lata związał się z Teatrem im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy, skąd pochodzi. Na swoim koncie ma wiele ról teatralnych, lecz równie chętnie grywa w filmach, co sztukach. Można było go zobaczyć w takich produkcjach, jak Magneto, Lokatorzy, PitBull, Na Wspólnej czy Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć.

Aktor jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie chętnie chwali się pracą i projektami. Rzadko jednak można zobaczyć tam kadry z życia prywatnego. Ostatnio z najnowszym spektaklem występował w rodzinnej Legnicy, więc miał okazję do odwiedzenia bliskich. Okazuje się, że wraz z bratem są do siebie bardzo podobni. Fani byli w szoku.

Janusz Chabior pochwalił się bliskimi

Aktor chroni swoje życie prywatne w mediach, ale od czasu do czasu i jemu zdarza się zrobić wyjątek. Nie miał on jednak łatwego życia. Już w dzieciństwie przeżył traumatyczne chwile, gdyż ma za sobą konfrontację z pedofilem. Na swoim koncie ma także nieudane małżeństwo z aktorką Anitą Poddębniak. Dziś jednak wiedzie mu się dobrze, ponieważ w 2020 roku ożenił się z Agatą Wątróbską i może liczyć na wsparcie kochającej rodziny. Z tą niedawno zapozował na zdjęciu w mediach społecznościowych.

Gramy Pozytywnych w mojej rodzinnej Legnicy, jest okazja przytulić Mamę.
Chabiory rulez — napisał na Instagramie.

Na fotografii można zobaczyć obu braci i ich mamę. Piotr, bo tak nazywa się brat aktora, i Janusz są do siebie podobni, jak dwie krople wody. Fani nie mogli przestać się dziwić. Myśleli nawet, że to bliźniaki.

  • Jezu drogi atak klonów.
  • Kurczę, ale jesteście do siebie podobni.
  • Myślałam, że Pan jest z dwóch stron.
  • Czy to brat bliźniak?

Piotr Chabior nie poszedł w ślady starszego brata. Wybrał inny, równie artystyczny zawód. Dziś spełnia się jako fotograf. Zdjęcia wykonuje aparatem wielkoformatowym, a odbitki robi unikalną techniką cyjanotypii na papierze akwarelowym z tonowaniem w czarnej herbacie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Gabriel Seweryn - fot. Instagram @gabriel_seweryn

Prokuratura przekazała pierwsze informacje na temat wstępnych wyników sekcji zwłok Gabriela Seweryna. Czy znana jest już przyczyna zgonu?

Pomysły na prezent na Mikołajki do 50 złotych

Top 5 pomysłów na prezent na Mikołajki 2023 do 50 złotych. Zaskocz bliskich!