w

HahaHaha SuperSuper DramatDramat

„Friz” i Lewandowscy na liście najbogatszych Polaków przed 40 rokiem życia! Sprawdź, które miejsca zajęli

"Friz" i Lewandowscy na liście najbogatszych Polaków przed 40 rokiem życia! Sprawdź, które miejsca zajęli

Magazyn „Wprost” stworzył i opublikował listę 40 najbogatszych Polaków, którzy jeszcze nie ukończyli 40 lat. W rankingu znaleźli się sportowcy, biznesmeni, celebryci, czy także youtuber.

Listę otwiera Piotr Szulczewski, którego ogromny majątek wyceniany jest na 2,1 mld złotych. 40-latek to jeden z udziałowców popularnych aplikacji zakupowych. Drugie miejsce z majątkiem 2 mld złotych zajmuje 34-letni prezes firmy bukmacherskiej STS Mateusz Juroszek.

Podium zamyka Tomasz Domagała, który mocno odstaje od pierwszej dwójki. Majątek 36-letniego przedsiębiorcy szacuje się na 1,4 mld złotych.

Na liście pojawiło się również wielu sportowców. Siódmą lokatę zajmują Robert i Anna Lewandowscy. Według magazynu „Wprost” ich majątek to 565 mln złotych. Kolejny polski sportowiec Marcin Gortat. Były zawodnik NBA posiada majątek warty 489 mln złotych.

W czołówce znaleźli się także Agnieszka Radwańska, Wojciech Szczęsny oraz Grzegorz Krychowiak. Wysokie miejsce zajmuje również znana trenerka Ewa Chodakowska.

Na liście nie mogło również zabraknąć „Friza”. 25-letni youtuber na swoich biznesowych przedsięwzięciach w młodych wieku zgromadził sporą fortunę. Dziennik „Wprost” jego majątek szacuje na 151 mln złotych.

Wielkim hitem stały się ostatnio „Lody Ekipy”, które trafiły do sklepów wiosną tego roku. Powstały one we współpracy z firmą Koral i jak poinformował dyrektor marketingu, sprzedały się one o ponad 300 procent lepiej, niż jakiekolwiek inne nowości w 40-letniej historii tej marki.

Źródło: Wprost.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Bartosz

Jennifer Lawrence o jej nagich zdjęciach, które wyciekły do sieci: "Trauma nigdy nie minie"

Jennifer Lawrence o jej nagich zdjęciach, które wyciekły do sieci: „Trauma nigdy nie minie”

Barbarze Kurdej-Szatan puściły nerwy po pytaniu o ostatnią aferę! "Ale o czym pan mówi!?"

Barbarze Kurdej-Szatan puściły nerwy po pytaniu o ostatnią aferę! „Ale o czym pan mówi!?”