w

Jennifer Lawrence o jej nagich zdjęciach, które wyciekły do sieci: „Trauma nigdy nie minie”

Jennifer Lawrence o jej nagich zdjęciach, które wyciekły do sieci: "Trauma nigdy nie minie"
Fot. YouTube Access

31-letnia aktorka Jennifer Lawrence zabrała głos w sprawie skandalicznych wydarzeń związanych z jej nagimi zdjęciami. Kilka lat temu jej prywatne fotografie trafiły do sieci.

Jennifer Lawrence to odnosząca sukcesy aktorka znana z takich filmów jak „American Hustle”, „Pasażerowie”, czy seria „Igrzyska Śmierci”. W 2014 roku wyciek zdjęć wstrząsnął karierą Amerykanki. W wyniku ataku na platformę iCloud wykradziono również fotografię Ariany Grande, Kate Upton oraz wielu innych celebrytek.

Jennifer Lawrence przez wiele lat nie chciała powracać do tamtych wstrząsających wydarzeń. Temat poruszyła dopiero podczas wywiadu dla „Vanity Fair” udzielonego przy okazji premiery filmu „Nie patrzę w górę”.

Każdy, bez mojej zgody, może oglądać moje nagie ciało o każdej porze dnia. Ktoś we Francji właśnie je opublikował. Ta trauma nigdy nie minie. Tylko dlatego, że jestem osobą publiczną, tylko dlatego, że jestem aktorką, nie oznacza, że prosiłam się o to.

To moje ciało i to powinien być mój wybór, a fakt, że nie jest to mój wybór, jest absolutnie obrzydliwy. Nie mogę uwierzyć, że w ogóle żyjemy w takim świecie – przyznała Jennifer Lawrence.

Co ciekawe, za kradzieżą zdjęć ponad 30 gwiazd stał 29-letni Edward Majerczyk, mieszkaniec Chicago polskiego pochodzenia. W 2017 roku został on skazany na 9 miesięcy pozbawienia wolności.

Źródło: YouTube Vanity Fair

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Bartosz

Rihanna w ciąży z ASAP Rockym!? Piosenkarka komentuje plotki!

Rihanna w ciąży z ASAP Rockym!? Piosenkarka komentuje plotki!

"Friz" i Lewandowscy na liście najbogatszych Polaków przed 40 rokiem życia! Sprawdź, które miejsca zajęli

„Friz” i Lewandowscy na liście najbogatszych Polaków przed 40 rokiem życia! Sprawdź, które miejsca zajęli