w

SuperSuper

Doda nawet podczas urlopu wylewa siódme poty na siłowni. Sporo ryzykowała, ćwicząc w tak kusym kostiumie. „Definicja formy życia”

Doda - fot. screenshot Instagram @dodaqueen
Doda - fot. screenshot Instagram @dodaqueen

Doda od kilku dni wypoczywa z nowym partnerem, Dariuszem Pachutem, w Wietnamie. W wolnych chwilach nie tylko zwiedza okolicę, ale i wylewa siódme poty na siłowni. Widok Dody ćwiczącej w kusym kostiumie kąpielowym odbiera mowę. Ale ciało!

Doda kilka dni temu pochwaliła się, że wraz z nowym partnerem wybrała się na pierwsze wspólne wakacje. Choć na początku nie chciała zdradzić, dokąd polecieli, w końcu wyjaśniła, że wypoczywają w Wietnamie.

          Wyświetl ten post na Instagramie                      

Post udostępniony przez Pantofelek (@pantofelekpl)

Zakochani w pełni czerpią z pięknej pogody. Nie tylko wylegują się nad basenem, ale i zwiedzają okolicę. Z uwagi na to, że oboje są bardzo aktywni fizycznie, w swoim codziennym harmonogramie uwzględnili także wizyty na siłowni. Obok ostatniego nagrania opublikowanego w sieci przez wokalistkę nie sposób przejść obojętnie.

Doda w kusym stroju na siłowni

Doda dobrze wie, jak podgrzać atmosferę do czerwoności, jednak tym razem wszystkim odebrało mowę. Sport zawsze odgrywał ważną rolę w jej życiu, choć na krótki okres musiał ustąpić miejsca karierze muzycznej. Na szczęście, teraz gdy gwiazda ma już pewną pozycję w branży, mogła pozwolić sobie na powrót do ćwiczeń i co tu dużo mówić — efekty widać gołym okiem.

Nie będę się powtarzać, że sport dla mnie to nie przykry obowiązek, TYLKO styl życia — napisała w jednym z ostatnich wpisów na Instagramie.

Obecnie artystka jest w szczytowej formie, co kosztowało ją mnóstwo wysiłku. Aby podtrzymać efekty, nie zaniedbuje treningów, a teraz jest to jeszcze łatwiejsze, ponieważ Dariusz także podziela jej pasję. Z powodzeniem mogą ubiegać się o tytuł nie tylko jednej z najpiękniejszych, ale i najbardziej wysportowanych par w show-biznesie.

Ostatnio Doda pokazała fanom, że dzień rozpoczynają od wizyty w siłowni. Być może nie budziłoby to aż tak dużego zainteresowania, gdyby nie fakt, że wybrała się na salę w kusym stroju kąpielowym, który odsłaniał część piersi i pośladków. Nie dość, że idealnie podkreślał jej atuty, to jeszcze wyeksponował wyraźnie zarysowane mięśnie brzucha.

          Wyświetl ten post na Instagramie                      

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

Internauci wprost oszaleli na ten widok i zasypali ją mnóstwem komplementów:

  • Nie jedna młoda Kobieta może pozazdrościć formy!
  • Oj kochana to jest definicja formy życia, ogień.
  • Mówcie, co chcecie, ale wygląda sztos i nie ma to znaczenia czy masz kasę, czy nie, jak nie masz samodyscypliny, ambicji i samozaparcia to i miliony nie pomogą.
  • Jest moc i ci, co mówią inaczej, po prostu zazdroszczą! Wyglądasz meeeega.
  • Wyglądasz najpiękniej w swojej karierze … Figura przepiękna, gratuluję.

Koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej, bo tam czekają na was ujęcia z siłowni. Ostrzegamy, może wam zabraknąć tchu.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Pogrzeb Jerzego Połomskiego - fot. Piętka Mieszko, Gałązka/ AKPA

Skandal na pogrzebie Jerzego Połomskiego! Tak potraktowano jego rodzinę na pogrzebie. „Obcy ludzie odbierali kondolencje”

Allan Krupa z dziewczyną - fot. Instagram @ensosynu

Syn Edyty Górniak znowu przybiera na wadze?! Zajada się BAGIETKAMI CZOSNKOWYMI, bo nie może opędzić się od dziewczyn!