w

Syn Edyty Górniak znowu przybiera na wadze?! Zajada się BAGIETKAMI CZOSNKOWYMI, bo nie może opędzić się od dziewczyn!

Allan Krupa z dziewczyną - fot. Instagram @ensosynu
Allan Krupa z dziewczyną - fot. Instagram @ensosynu

Syn Edyty Górniak jest w szczęśliwym związku, jednak mimo to nie może opędzić się od dziewczyn. Znalazł więc sposób, jak zmniejszyć ich zainteresowanie. Wraca do złych nawyków żywieniowych? Nie uwierzycie, jak to tłumaczy!

Edyta Górniak doczekała się jednego dziecka, Allana Krupy, który jest całym jej światem. Zawsze bardzo zabiegała o ich relacje i z pewnością niejeden rodzic mógłby pozazdrościć im tego, że tak świetnie się ze sobą dogadują.

Wokalistka, tak jak każda matka, bardzo martwi się o jego przyszłość. Jeszcze nie tak dawno temu sen z powiek spędzała jej nadwaga syna, jednak 18-latek wziął się w garść i pod okiem trenera Leszka Klimasa zrzucił nadprogramowe kilogramy.

Allan był pod takim wrażeniem spotkania z Leszkiem Klimasem, że rozpoczął dietę tego samego dnia! Byłam w szoku. W trzy miesiące Allan pozbył się wszystkich toksyn i obciążających kilogramów. Schudł 12 kg! – wyznała podczas rozmowy z dziennikarzami Faktu.

Najwyraźniej jednak zmiana nie była długofalowa. Ostatnio paparazzi przyłapali go na mieście, gdy zajadał się pszenną bagietką czosnkową, a na domiar złego popił ją gazowanym napojem i jogurtem. Na koniec zapalił jeszcze papierosa. Nie uwierzycie, jak uargumentował swoje zachowanie w rozmowie z tabloidem!

Allan Krupa zrezygnował z diety, bo nie może opędzić się od dziewczyn

Allan to niezły śmieszek, ponieważ zapytany przez Fakt o to, skąd tak nagła zmiana, wyjaśnił, że to taktyka, którą przyjął przez to, że… ma dziewczynę.

Śpieszę z wytłumaczeniem. Od jakiegoś czasu przyjąłem nową taktykę żywieniową, która opiera się na jedzeniu jedynie niezdrowych rzeczy.

Po czym dodał, że zrobił to wyłącznie po to, by kobiety przestały się nim interesować.

Amerykańscy specjaliści żywieniowi, współpracujący również ze światowymi artystami, poprzez serię specjalistycznych badań ocenili moją urodę i poziom piękna tak wysoko, że zostało mi zalecone natychmiastowe przytycie. Cel to zmniejszenie zainteresowania moją osobą płci żeńskiej, by nie ingerowało to w żaden sposób w związek z moją ukochaną — skwitował w rozmowie z Faktem.

Myślicie, że Krupa odziedziczył poczucie humoru po mamie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Maryla Rodowicz, Małgorzata Rozenek, Robert Biedroń, Dawid Kwiatkowski - fot. AKPA/Kurnikowski, Instagram @m_rozenek, Podlewski/AKPA, Kurnikowski/AKPA

Te gwiazdy odwróciły się od Kościoła: Rozenek, Bołądź, Rodowicz, Kwiatkowski, Podsiadło. Lista nazwisk jest zadziwiająco długa

Filip Chajzer - fot. Instagram @filip_chajzer

Odmieniony Filip Chajzer po powrocie z urlopu zaliczył wpadkę w DDTVN. Tego widzowie mieli nie usłyszeć