w

Cat Janice umiera na raka. Artystka wydała piosenkę, żeby zadbać o przyszłość siedmioletniego synka. Jej historia poruszyła miliony internautów

Cat Janice - fot. Instagram @catjanice
Cat Janice - fot. Instagram @catjanice

Cat Janice choruje na nowotwór złośliwy. Piosenkarka jest świadoma tego, że nie wygra tej walki, dlatego skupiła się na tym, by zabezpieczyć przyszłość swojego synka. Swoją historią poruszyła miliony internautów.

Cat Janice to piosenkarka, która tworzy muzykę od dziesięciu lat. W zeszłym roku ukazał się jej album pt. Modern Medicine. W 2022 roku artystka usłyszała od lekarza druzgocącą diagnozę. Okazało się, że ma mięsaka, czyli agresywny nowotwór złośliwy. Wokalistka poddała się intensywnej chemioterapii i radioterapii, a o swoim stanie zdrowia na bieżąco informowała w mediach społecznościowych. Niestety w czerwcu podzieliła się z obserwatorami przykrą wiadomością o przerzutach do płuc.

Cat Janice zabezpieczyła syna viralową piosenką

Cat Janice przebywa aktualnie w hospicjum. Wciąż utrzymuje kontakt z fanami, choć sprawia jej to coraz więcej trudu. Pomimo swojego ciężkiego stanu, postanowiła zadbać o przyszłość swojego siedmioletniego synka.

Artystka nagrała piosenkę Dance You Outta My Head. Przepisała prawa autorskie na swoje dziecko. Następnie zwróciła się do fanów z prośbą o promowanie utworu, by zapewnić chłopcu stabilność finansową bez względu na to, co przyniesie przyszłość.

Odzew użytkowników TikToka był ogromny. Influencerzy z całego świata przekazywali historię artystki dalej i nagrywali filmiki do jej utworu. Teraz piosenka bije rekordy popularności. Zadebiutowała na TOP40 liście przebojów Billboard. Została przesłuchana już ponad 400 tysięcy razy.

W poniedziałek na TikToku Janice pochwaliła się, że po raz pierwszy usłyszała swój utwór w radiu.

@cat.janice Thank you for loving me. Im praying a miracle makes me through this but I think im being called Home. My last joy would be if you pre saved my song “Dance You Outta My Head” in my bio and streamed it because all proceeds go straight to my 7 year old boy im leaving behind. Please please share this, I need to leave this with him. If there is anything you need to know, is that the only opinion of yourself is your opinion. Love yourself and be gentle with others. I hope to make it through this but if not, to all a good night. #cancer #songwriter ♬ Dance You Outta My Head – Cat Janice
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Jacob Elordi - fot. YouTube @fallontonight

Jacob Elordi oskarżony o napaść na producenta radiowego?! Australijska policja rozpoczęła śledztwo w tej sprawie

Bartosz Opania - fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Dawno niewidziany Bartosz Opania wraca na salony. Choroba zupełnie go odmieniła. Aż trudno go rozpoznać! (FOTO)