w

SuperSuper

Była partnerka Filipa Chajzera po raz pierwszy opowiedziała o samotnym macierzyństwie. „To dwa razy większy stres i dwa razy więcej łez”

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak - fot. Instagram @filip_chajzer, @gosia_walczak
Filip Chajzer, Małgorzata Walczak - fot. Instagram @filip_chajzer, @gosia_walczak

Filip Chajzer jeszcze kilka miesięcy temu pozostawał w związku z Małgorzatą Walczak, wieloletnią partnerką i matką jego syna. Krótko po tym, jak paparazzi przyłapali go z inną kobietą, ich związek dobiegł końca. Teraz dziennikarka wyznała, jak radzi sobie jako samotna mama.

Filip Chajzer ma za sobą trudny czas. W przeszłości stracił jedynego syna, a śmierć chłopca była dla niego ogromnym ciosem. Na szczęście udało mu się otrząsnąć z rozpaczy i zaczął wieść udane życie u boku Małgorzaty Walczak. W 2017 roku para powitała na świecie syna, Aleksandra, który wniósł do ich domu mnóstwo radości. Oboje unikali blasku fleszy i nie dzielili się z mediami informacjami z życia prywatnego, dlatego też dotychczas niewiele było wiadomo na ich temat.

Internauci zakładali, że świetnie im się układa, dlatego też dla wszystkich wielkim zaskoczeniem było, gdy paparazzi przyłapali Chajzera w objęciach innej kobiety. Prowadzący Dzień dobry TVN poproszony przez Pudelka o komentarz w tej sprawie wyznał, że nie ma wiedzy o takim spotkaniu, nie mniej jednak kilka dni po publikacji artykułu, wraz z Małgorzatą ogłosili, że się rozstali.

Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego to, jak dobrze wiecie, nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze — napisał dziennikarz.

Lada chwila minie rok odkąd nie są razem. Dopiero teraz była partnerka dziennikarza odważyła się zdradzić, jak sobie radzi.

Była partnerka Filipa Chajzera o samotnym macierzyństwie

Filip świetnie poradził sobie z rozstaniem. Od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku z o wiele młodszą partnerką i krótko po tym ogłosił, że poprosił ją o rękę.

Walczak po rozstaniu musiała nauczyć się żyć sama. To nie lada wyzwanie, ponieważ teraz przez większość czasu samodzielnie wychowuje synka, a jest też prezenterką w stacji News24. Dziennikarz zapewniał, że często widuje się z Aleksandrem i zabiera go na męskie wypady, ale z najnowszego wpisu jego byłej partnerki można wywnioskować, że nie poświęca mu tyle uwagi co ona.

Bycie samotną/samodzielną mamą (tylko my same wiemy, jak naprawdę się czujemy) to dwa razy więcej pracy, dwa razy większy stres i dwa razy więcej łez. Ale to też dwa razy więcej miłości i dwa razy więcej uścisków.

Małgorzata opatrzyła wpis zdjęciem, na którym widzimy ją z synkiem i psem Filipa. Prowadzący Dzień dobry TVN przygarnął go pod swój dach już po rozstaniu, a Rollo stał się internetowym celebrytą. Wraz z Julią, która posiada czworonoga tej samej rasy, założyli pupilom profil na Instagramie, który cieszył się sporą popularnością. Wiele osób zastanawiało się, dlaczego od stycznia narzeczeni nie publikują zdjęć psiaków. Okazuje się, że zapracowany dziennikarz oddał go matce swojego syna.

Jakiś czas temu na stałe do naszej dwójki dołączył Rollo, więc mamy włochatego towarzysza naszej codzienności. Już połowa marca… czas szybko leci – wyznała prezenterka News24.

Internauci życzą Gosi dużo sił, ale w komentarzach nie szczędzą też gorzkich słów pod adresem Filipa.

  • To Rollo już się Filipowi znudził?? U pani będzie miał super.
  • Boże żeby ten głąb konia sobie nie kupił, bo też porzuci. Z całym szacunkiem i sympatią dla Pani, Pani Gosiu, życzę dużo siły, jest Pani wspaniała.
  • Pani Gosiu, całym sercem jestem z Panią, ale proszę się wypowiedzieć o piesku, bo już hejt idzie na Pana Filipa. Ludzie ,ludzie,ludzie błagam, zacznijcie uważać, co piszecie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
  • Zastanawiam się, dlaczego tak się stało z psiakiem. Może to dlatego, że synek chciał, może okazało się, że pies to duża odpowiedzialność… dużo ludzi reaguje na tę sytuację, bo było o psie głośno u Filipa, a potem zaczął pojawiać się u Was. Tak czy inaczej czeka Was fantastyczna przygoda, bo posiadanie psa to chyba jedna z najlepszych rzeczy jaka może spotkać człowieka.
  • Podziwiam każdą samotną matkę za siłę, niestety facet rzadko kiedy się poczuwa, a zawsze spadnie na 4 łapy.

Życzymy Gosi dużo sił i pogody ducha.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Macaulay Culkin - fot. screenshot YouTube @IGN

Macaulay Culkin został ojcem! Wraz z Brendą Song do końca utrzymywali ciążę w tajemnicy

Ewa Chodakowska - fot. Instagram @chodakowskaewa

Ewa Chodakowska od lat powtarza, że nie chce mieć dzieci. Ludzie nie potrafią tego zrozumieć. „Usłyszałam, że moje życie nic nie znaczy”