w

Bryska pokazała swojego chłopaka. Pochwaliła się romantycznym zdjęciem i opowiedziała, jak się poznali. „Na początku rozmawialiśmy głównie przez drzwi”

Bryska - fot. YouTube screenshot @cgm.pl
Bryska - fot. YouTube screenshot @cgm.pl

Bryska po raz pierwszy opublikowała zdjęcie ze swoim chłopakiem. Opowiedziała również, jak wyglądały początki ich związku, czym zaskoczyła fanów.

Bryska, a właściwie Gabriela Nowak-Skyrpan to 22-letnia wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Swój pierwszy artystyczny sukces osiągnęła w 2019 roku, ale to podpisanie kontraktu z wytwórnią Magic Records otworzyło jej drzwi do ogólnopolskiej sławy. Piosenkarka jest autorką takich radiowych przebojów jak: Lato (pocałuj mnie), czy Odbicie. Wystąpiła również na Gali Fryderyków w 2022 roku, i współtworzyła najnowszy album Dody pt. Aquaria. Jej utwory pojawiły się też na ścieżce dźwiękowej do filmów 365 dni.

Bryska pochwaliła się swoim chłopakiem

Jak każda gwiazda młodego pokolenia, Bryska jest aktywna w mediach społecznościowych. Do tej pory chroniła swojej prywatności. Mówiła, że jest w związku, ale nigdy nie pokazała swojego partnera. Zdradziła za to, że napisała o nim kilka piosenek.

Teraz zrobiła wyjątek. Na Instagramie zorganizowała Q&A. Fani zasypali ją pytaniami zarówno o karierę, jak i o życie prywatne. Jedna z internautek chciała wiedzieć, czy wokalistka ma chłopaka. Na to Bryska odpowiedziała, publikując zdjęcie z ukochanym.

Przysięgam, że nie mogłam lepiej trafić – odpowiedziała.

Obserwatorzy piosenkarki chcieli poznać więcej szczegółów. Zapytali więc o to, jak para się poznała. Okazuje się, że są razem od 2021 roku.

Ja z Czarkiem znałam się na długo przed tym, jak zaczęliśmy się spotykać, bo jest bratem mojej bardzo bliskiej przyjaciółki. Na samym początku, jak porządni introwertycy, rozmawialiśmy głównie przez drzwi, ja mu mówiłam cześć, a on odpowiadał – wyznała.

Ładna z nich para?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Justyna Steczkowska, Izabela Zabielska - fot. YouTube screenshot, Instagram @izabelazabielska

Justyna Steczkowska zaliczyła wpadkę. Opublikowała nagranie wyśmiewające tiktokerkę. Wbiła szpilę Izabeli Zabielskiej?

Karolina Olszewska, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Małgorzata Babilońska - fot. screenshot Dzien dobry TVN

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk udzielił wywiadu wspólnie z narzeczoną i byłą żoną. Opowiedzieli o swoich relacjach. „Staramy się zachowywać normalnie”