w

DramatDramat HahaHaha

Brat Wiktorii Gąsiewskiej nieoczekiwanie uderzył w Adama Zdrójkowskiego! Wyjawił, jak traktował jego siostrę

Mateusz Gąsiewski, Adam Zdrójkowski - fot. Instagram @adam_zdrojkowski, @matek_haribo
Mateusz Gąsiewski, Adam Zdrójkowski - fot. Instagram @adam_zdrojkowski, @matek_haribo

Brat Wiktorii Gąsiewskiej, Mateusz, robi zawrotną karierę we freak fightach. Nieoczekiwanie podczas ostatniej gali wspomniał o byłym partnerze siostry, Adamie Zdrójkowskim. Dał do zrozumienia, że młody aktor nie najlepiej ją traktował. Co powiedział?

Wiktoria Gąsiewska to aktorka, która z show-biznesem związana jest od najmłodszych lat, jednak największa popularność przyniósł jej serial Rodzinka.pl. 24-latka stawia coraz śmielsze kroki w zawodzie, o czym mogliśmy przekonać się przy okazji premiery filmu Krime Story. Love Story. To właśnie wtedy zrzuciła przed kamerami ciuszki i pokazała biust. Takiego widoku nie spodziewali się nie tylko widzowie, ale i partnerujący jej aktor, który wyraźnie zmieszał się na widok dekoltu młodziutkiej gwiazdy.

Gąsiewska przez kilka lat pozostawała w związku z Adamem Zdrójkowskim. Internauci bacznie im się przyglądali, ponieważ dorastali razem i stworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Niestety z biegiem czasu zaczęło im się gorzej układać, a po publikacji zdjęć paparazzi, na których uchwycono aktorkę w ramionach tancerza z Tańca z gwiazdami, ich relacja dobiegła końca. W jednym z wywiadów celebrytka wyznała, że bardzo to przeżyła.

Nigdy nie jest przyjemnie, kiedy ktoś komentuje rzeczy, których nie widział, nie słyszał i gdzieś tam zawsze kij ma dwa końce. Ja nie chciałam się wypowiadać, bo jestem osobą, która swoje prywatne sprawy trzyma dla siebie, nie piorę brudów w internecie, uważam to za niesmaczne. Było to ciężkie. Nie będę ukrywać, ale przeżyłam to i teraz już jest o wiele lepiej. Dużo wsparcia dostałam ze strony bliskich, ze strony rodziny i to jest bardzo ważne w takich momentach. Uśmiech teraz mi się rysuje na twarzy — powiedziała podczas rozmowy z reporterką Jastrząb Post.

Wiktoria i Adam nigdy nie wyjawili, co naprawdę było powodem ich rozstania, ale nieco więcej światła na ich związek rzucił brat aktorki.

Brat Wiktorii Gąsiewskiej uderzył w Adama Zdrójkowskiego

Mateusz Gąsiewski, znany internautom jako Haribo, podobnie jak jego młodsza siostra, para się aktorstwem, choć nie jest tak popularny, jak ona. Na swoim koncie ma kilka ról w serialach, ale największą rozpoznawalność zdobył dołączając do federacji Fame MMA. Pierwszą walkę stoczył z Amadeuszem Ferrari i choć świetnie się do niej przygotował, nie miał szans z bardziej doświadczonym przeciwnikiem.

18 marca po raz kolejny wyszedł do oktagonu podczas 6. odsłony High League. Tym razem zmierzył się z Rogerem Sallą, mężem Karoliny Pisarek i również przegrał. Mimo to nie traci wiary w siebie i jest przekonany, że jeszcze odniesie sukces. Zapytany o to, z kim chciałby się zmierzyć w przyszłości, zasugerował, że jego rywalem mógłby zostać Zdrójkowski.

Chciałbym, żeby był to ktoś, z kim rzeczywiście mam konflikt. […] Jest taki jeden pan, on wie. Jak będzie chciał, to się pewnie zgłosi. Jest to mój były szwagier, a resztę możecie sobie dopowiedzieć — powiedział po zakończeniu walki na High League.

Z kolei po walce udał się na ściankę, by porozmawiać z dziennikarzami. Nieoczekiwanie zdradził, że Adam nie najlepiej traktował jego siostrę

Jest dużo lepiej niż z poprzednim szwagrem, więc niech tak zostanie. Po prostu on (Adam Zdrójkowki – dop. red.) ją źle traktował — ujawnił podczas rozmowy z portalem Świat Gwiazd.

Chcielibyście obejrzeć ich walkę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Big Brother, Dom Wielkiego Brata - fot. screenshot TikTok @juszesek, YouTube @madzia5902

Była uczestniczka „Big Brothera” odwiedziła Dom Wielkiego Brata i zamarła. „Nie wierzę w to… Ruina po prostu!” [WIDEO]

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski - fot. Instagram @maciejkurzajewski, @paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz komentuje spotkanie Macieja Kurzajewskiego z synem i wnuczką. „Wreszcie może zrozumiał, że to dzieci są w życiu najważniejsze ”