w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Była uczestniczka „Big Brothera” odwiedziła Dom Wielkiego Brata i zamarła. „Nie wierzę w to… Ruina po prostu!” [WIDEO]

Big Brother, Dom Wielkiego Brata - fot. screenshot TikTok @juszesek, YouTube @madzia5902
Big Brother, Dom Wielkiego Brata - fot. screenshot TikTok @juszesek, YouTube @madzia5902

Program Big Brother kręcony był w podwarszawskiej willi. Dzisiaj ten budynek w ogóle nie przypomina domu Wielkiego Brata. Okazała posiadłość w zaledwie cztery lata popadła w ruinę! Aż trudno uwierzyć, że to ten sam budynek.

Big Brother to reality show, które na antenie TVN zadebiutowało 4 marca 2001 roku. Format od początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów, ponieważ posiadał nietypową formułę. Uczestnicy na kilka tygodni przenosili się do willi, w której zamontowane były kamery. Przez cały ten czas nie mieli kontaktu ze światem zewnętrznym, a ich życiem dyrygował Wielki Brat, którego poleceń nie można było lekceważyć. Na początku co dwa tygodnie, później co tydzień, odbywały się eliminacje, podczas których wszyscy mieszkańcy typowali w pokoju zwierzeń osobę, która powinna opuścić dom.

Program dla wielu uczestników stał się przepustką do świata show-biznesu. W gronie tym znaleźli się chociażby Jola Rutowicz, Jarosław Jakimowicz, Manuela Michalak i Janusz Dzięcioł. Nic więc dziwnego, że gdy w 2019 roku TVN postanowił reaktywować format, na castingach pojawiło się wielu śmiałków żądnych przygód, sławy i pieniędzy. W gronie tym znalazła się Justyna Żak, która ostatnio wybrała się do Domu Wielkiego Brata. To, co tam zobaczyła, wprawiło ją w osłupienie.

Była uczestniczka Big Brothera odwiedziła Dom Wielkiego Brata

W 2019 roku odcinki Big Brothera powstawały w luksusowej willi położonej we wsi Gołków pod Warszawą. Pojawił się on również w Top Model oraz serialach 1983 i Pułapka, w którym mieszkała bohaterka grana przez Agatę Kuleszę. Właścicielem posiadłości był prywatny właściciel, od którego TVN ją wynajmował.

Z zewnątrz budynek wyglądał bardzo nowocześnie, a do tego był przestronny, ponieważ miał kilkaset metrów kwadratowych powierzchni. Składał się z dwóch wielkich sypialni, salonu, z którego można było wyjść na taras, kuchni, siedmiu łazienek, dwóch basenów i dodatkowych pomieszczeń. Wielkim atutem willi było również to, że nieopodal znajdowało się niewielkie jeziorko.

Ostatnio Dom Wielkiego Brata odwiedziła Justyna Żak, posługująca się w sieci pseudonimem Juszes. Na wyprawę zabrała chłopaka, ale gdy tylko zaczęli zbliżać się do zabudowań, była uczestniczka Big Brothera przeżyła ogromny zawód, ponieważ potężna willa zamieniła się w ruinę. Eleganckie baseny i oczka wodne to teraz zielone bajora.

To niegdyś był Dom Wielkiego Brata i nie mogę uwierzyć, w jaką przemienił się ruinę. […] Ruina po prostu! Boże, rybki pewnie dawno pomarły. Ja tu śniadania jadłam, kochani. […] Jaka ruina. Czemu to wszystko jest tak obskubane, nawet drewno zdarte ze schodów. Tutaj były ławeczki. […] Co tu się wydarzyło, Boże.

Nie tylko elewacja uległa zniszczeniu, ale wewnątrz zbłąkani wędrowcy namalowali na ścianach graffiti, a w niektórych miejscach można było dostrzec opuszczone legowiska. Większość pomieszczeń jest zdewastowana, powyrywano kable, a kawałki oberwanych ścian walają się po podłodze.

Masa wspomnień wiąże się dla mnie z tym miejsce. Tak mi przykro, że ono wygląda tak dzisiaj. Szok.

Poniżej możecie obejrzeć nagranie.

@juszesek Zwiedzamy ruiny Domu Wielkiego Brata 🤯 #bigbrother #housetour ♬ dźwięk oryginalny – Juszes

Internauci zareagowali podobnie jak Juszes. Nikt nie spodziewał się, że stoi opuszczony.

  • Na początku myślałam, że chodzi o dom z big brothera z lat 90, a tu 4 lata.
  • Ludzie nie mają gdzie mieszkać, a tu taki budynek pozostawiony na zmarnowanie
  • Wydaje mi się, że po prostu albo telewizja wszystko zabrała, albo po prostu ludzie pokradli
  • O matko taka willa i co się stało!? Wooow, przez chwile myślałem, że się spaliło, ale chyba nie.
  • Taki piękny dom był… Nie rozumiem.
  • W kraju, gdzie tak mało jest dobrej, nowoczesnej architektury… Taką perełkę doprowadzić do ruiny.
  • Straszne, dom przeznaczony do zniszczenia. Jakie tam przepadły pieniądze, coś niebywałego…
  • O wow jestem w szoku, przecież ten dom na pewno kosztował majątek.
  • TVN – po nich zostaje tylko ruina.

Dla porównania możecie zobaczyć, jak jeszcze trzy lata temu wyglądał Dom Wielkiego Brata. Aż trudno uwierzyć w to, jak bardzo się zmienił…

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Małgorzata Foremniak, Kuba Wojewódzki - fot. Gałązka/AKPA

Małgorzata Foremniak odpowiada na zarzuty Kuby Wojewódzkiego. „Jestem ZAŻENOWANA jego wypowiedzią”

Mateusz Gąsiewski, Adam Zdrójkowski - fot. Instagram @adam_zdrojkowski, @matek_haribo

Brat Wiktorii Gąsiewskiej nieoczekiwanie uderzył w Adama Zdrójkowskiego! Wyjawił, jak traktował jego siostrę