w

Bedoes wręczył mamie i babci zegarki o ogromnej wartości. Michał Kramowski:”Jesteś mega kochany”

Fot. Borys Przybylski / Instagram

Bedoes zdobył się na hojny prezent dla swojej ukochanej mamy oraz babci. Kupił dla nich markowe zegarki, które warte są stos pieniędzy.

Od jakiegoś czasu na rynku muzycznym mamy wysyp młodych utalentowanych raperów, którzy na swoich produkcjach zarabiają krocie. Wśród nich prym wiedzie Mata, ale to nie oznacza, że innym bieda zagląda w portfel.

Nieco mniej znanym, ale także bardzo popularnym wśród młodzieży artystą jest Bedoes. Borys Przybylski wybił się nie tylko dzięki talentom wokalnym, ale również za sprawą charyzmatycznej osobowości.

Raper zasłynął bowiem z otwartego wyrażania swoich poglądów, które niejednokrotnie spotykały się z ogromnym hejtem. Bedoes wypowiadał się między innymi na temat ideologi LGBT, która w naszym kraju nadal wywołuje bardzo rozbieżne emocje.

Tym razem znów zrobiło się głośno o artyście, ponieważ ten pochwalił się w sieci prezentami, jakie sprawił swoim bliskim. Jego mama oraz babcia otrzymały niezwykłe upominki w postaci firmowych zegarków.

Bedoes dla mamy kupił Rolexa Datejust 36 ze stali Oystersteel i żółtego złota za mniej więcej 50 tysięcy złotych. Dla babci wybrał natomiast model Panthère de Cartier o wartości około 23 tysięcy złotych.

Fanom pomysł na prezenty bardzo się spodobał. Wśród komentujących zdjęcie osób znalazł się między innymi znany trener personalny, a od jakiegoś czasu także aktor – Michał Kramowski. Kulturysta napisał:

@bedoes2115 PIĘKNIE 👏👏👏 JESTEŚ MEGA KOCHANY♥️

Wam też podobają się prezenty?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Wojciech Błach

Wojciech Błach został ojcem! Żona aktora pochwaliła się zdjęciem maleństwa

Agata Młynarska

Agata Młynarska po raz kolejny trafiła do szpitala. Przekazała niepokojące informacje. „Pierwszy strzał niestety nie powiódł się”