w

Agata Młynarska po raz kolejny trafiła do szpitala. Przekazała niepokojące informacje. „Pierwszy strzał niestety nie powiódł się”

Agata Młynarska
Agata Młynarska

Agata Młynarska poinformowała, że po raz kolejny trafiła do szpitala. Zrelacjonowała w sieci przebieg wizyty na oddziale. Co jej dolega?

Agata Młynarska należy do grona jednych z najpopularniejszych i najbardziej lubianych dziennikarek w Polsce. W przeszłości miała także okazję debiutować na szklanym ekranie. Niewiele osób pamięta, że miała okazję wystąpić m.in. w Rodzinie Leśniewskich, Złotopolskich, Klasie na obcasach, M jak miłość czy Świecie według Kiepskich. Były to jednak epizodyczne role.

Na początku kariery dziennikarskiej współpracowała z Telewizją Polską. Została wówczas prowadzącą dziennika Obserwator. Doskonale odnalazła się w tej roli, dzięki czemu mogła rozwinąć skrzydła. Krótko po tym można było zobaczyć ją m.in. w Sobotach w Dwójce czy Studio rano. Przez krótki okres czasu pracowała także w Pytaniu na śniadanie. Obecnie na stałe związana jest ze stacją TVN.

Młynarska odniosła sukces także w życiu prywatnym. W 1984 roku wyszła za mąż za historyka Leszka Kieniewicza, z którym doczekała się dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Po dekadzie podjęli decyzję o rozstaniu, a ona związała się z Jerzym Porębskim. Ich małżeństwo trwało zaledwie rok. Obecnie jest żoną przedsiębiorcy Leszka Schmidta. Warto wspomnieć także, że ma dwie adoptowane córki: Sylwię i Alicję.

Agata Młynarska trafiła do szpitala. Dlaczego?

Kilka lat temu Agata dowiedziała się, że cierpi na chorobę Leśniewskiego-Crohna, czyli na przewlekłe zapalenie jelit, które najczęściej objawia się bólami brzucha, niedożywieniem, biegunką oraz utratą masy ciała. W tym schorzeniu bardzo często zdarza się, że występują także inne symptomy, jak np. zapalenie stawów. W jednym z wywiadów przyznała, że występują u niej również inne, równie uciążliwe objawy.

To nie tylko to, co dzieje się w jelitach, a więc biegunkawymiotybóle brzucha, ale również manifestacje skórne, swędzenie, piodermia zgorzelinowa. I jednocześnie astma jako choroba współtowarzysząca, duszności, alergia, kichanie. Ostatnio doszły do tego koszmarne bóle stawów. Kiedy to wszystko razem zwala się na głowę i kiedy następuje zaostrzenie, to – proszę mi wierzyć – myślenie o tym, żeby być atrakcyjną seksualnie, jest totalnie poza zasięgiem – powiedziała w rozmowie z portalem Zdrowie.PAP.pl

Niestety z uwagi na swoje problemy dziennikarka jest stałą bywalczynią szpitali. Tam poddaje się rutynowym badaniom, a lekarze szukają leków, które mogłyby złagodzić uciążliwe objawy. W poniedziałkowy poranek poinformowała, że po raz kolejny trafiła na dobrze znany jej odział w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA.

Znam to miejsce jak własną kieszeń. Witamy się jak najbliżsi sobie, moje kochane panie pielęgniarki opowiadają mi co się u nich zmieniło, jak dzieci, wnuki… jestem pacjentką tego oddziału od 10 lat. Czasami „wpadam” tu na chwilę, czasami chwila trwa dłużej.

Przyznała, że w ostatnim czasie jej dni przepełnione są bólem. Choć jak dotąd lekarzom nie udało się znaleźć leku, który poprawiłby komfort jej życia, nie traci wiary w to, że będzie lepiej.

Dziś czekam na kwalifikację do nowego leczenia. Mam przed sobą dzień pełen badań i nadziei.

Ani przez moment nie przestałam wierzyć, że będzie dobrze. Niestety ból stawów i ścięgien daje mi tak popalić, że trzeba z nim zrobić porządek.

W publikacji zdradziła, że ostatnio zażywała nowy lek, jednak ten okazał się nieskuteczny. Zmuszona była po raz kolejny zwrócić się z prośbą o pomoc do medyków.

Jest kilka rodzajów terapii biologicznej, ”wcelowanie” z właściwym lekiem to wielka sztuka. Pierwszy strzał niestety nie powiódł się. Przychodzę zatem po kolejną szansę… […]

Agata opatrzyła wpis zdjęciem wykonanym w trakcie oczekiwania na wizytę lekarską.

To niesamowite, jak wiele gwiazd okazało w komentarzach Agacie wsparcie oraz życzyło jej szybkiego powrotu do zdrowia.

  • Joanna Przetakiewicz: Powodzenia.
  • Hanna Konarowska: Boże, jaka Ty dzielna.
  • Anna Głogowska: Trzymam kciuki za Ciebie, Twoje biedne ścięgna i stawy […].
  • Dużo zdrówka.
  • Oby tym razem udało się „wcelować”.
  • Dużo zdrowia Pani Agato.

Także przyłączamy się do życzeń.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Bedoes wręczył mamie i babci zegarki o ogromnej wartości. Michał Kramowski:”Jesteś mega kochany”

Polsat Boxing Promotions

Skandal podczas gali Polsat Boxing Promotions. To niewyobrażalne, jak organizatorzy potraktowali zawodnika z Niemiec