w

Wojciech Błach został ojcem! Żona aktora pochwaliła się zdjęciem maleństwa

Wojciech Błach
Wojciech Błach

Wojciech Błach po raz trzeci został ojcem. Radosną nowinę przekazała żona aktora. Jest pierwsze zdjęcie maleństwa. Chłopiec czy dziewczynka?

Wojciech Błach to aktor filmowy i teatralny, który w 1999 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Po otrzymaniu dyplomu podjął współpracę z Teatrem Nowym im. K. Dejmka w Łodzi. Obecnie można zobaczyć go na deskach Teatru IMKA w Warszawie.

Artysta debiutował na szklanym ekranie w 2000 roku. Wówczas to dołączył do obsady serialu Plebania, w którym wcielił się w postać Jerzego Tośka. W krótkim czasie zdobył grono wiernych fanów, którzy od tamtego momentu z uwagą śledzą jego karierę. Widzowie mieli okazję zobaczyć go także w Zgorszeniu publicznym, Blondynce, Szpilkach na Giewoncie czy Hotelu 52. Od 2011 roku jest jednym z członków obsady Na Wspólnej.

Błach ma za sobą nieudany związek z aktorką Kamillą Baar-Kochańską, z którą doczekał się syna, Bruna. W 2016 roku ożenił się z Agnieszką Błach, która jest matką jego syna Jeremiego. Przez kilka ostatnich miesięcy z niecierpliwością wyczekiwali narodzin drugiego maleństwa.

Wojciech Błach został ojcem

Wojciech i Agnieszka poznali się, gdy ona miała zaledwie 25 lat. W tym czasie on rozwodził się z byłą już żoną, a ona przyjęła zaręczyny od swojego partnera. Szybko jednak zorientowali się, że połączyło ich płomienne uczucie. Porzucili stare życie i zdecydowali, że założą rodzinę. Od początku byli przekonani co do tego, że chcą zostać rodzicami. W 2017 roku przyszedł na świat Jeremi, który jest ich oczkiem w głowie. Teraz chłopiec będzie miał okazję sprawdzić się w roli starszego brata.

Żona aktora jako pierwsza poinformowała o tym, że urodziła. Na Instagramie udostępniła post, który opatrzyła dwoma zdjęciami wykonanymi zaraz po narodzinach maleństwa. W opisie zdradziła, że mają drugiego synka, dla którego wybrali imię Norbert.

„Nasz” Norbert

20.02.2022

Pod publikacją Agnieszki zaroiło się od komentarzy z gratulacjami.

  • Kamila Kamińska: Witaaaaaj Norbi. Gratulacje.
  • Monika Mazur: Gratulacje Kochani.
  • Ewa Gawryluk: Gratuluję. Wspaniale.
  • Agnieszka Mrozińska: Gratuluję Dzielna Mamusiu.
  • Anna Gzyra: Gratulacje.
  • Viola Kołakowska: Cudownie Aga, gratulacje.

My także życzymy szczęśliwym rodzicom wszystkiego, co najlepsze.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa wściekła się na użytkowników TikToka. W ostrych słowach podsumowała to, jak zachowują się w sieci

Bedoes wręczył mamie i babci zegarki o ogromnej wartości. Michał Kramowski:”Jesteś mega kochany”