w

Arnold Schwarzenegger potężnym SUV’em zdemolował Toyotę. Gruby dzwon

Fot. YouTube / Screenshot

Arnold Schwarzenegger to postać rozpoznawalna praktycznie na całym globie. Filmowy „Terminator” w ostatni piątek miał wypadek samochodowy.

Arnold Schwarzenegger dzięki serii filmów „Conan Barbarzyńca” zdobył ogólnoświatową sławę. Sukcesy w zawodach kulturystycznych, a następnie w Hollywood pozwoliły zgromadzić mu ogromny majątek oraz gigantyczną rozpoznawalność.

74-letni aktor, który do dziś najczęściej kojarzony jest z „Terminatorem” próbował także swoich sił w polityce. 7 października 2003 roku wygrał wyścig o fotel gubernatora Kalifornii. Funkcję tę sprawował przez dwie kolejne kadencje, czyli aż do chwili, w której postanowił nie startować w kolejnych wyborach. 

Wypadek Arnolda Schwarzeneggera

Gwiazdor w ostatni piątek miał wypadek komunikacyjny. Jak donoszą zagraniczne media, Arnold na skrzyżowaniu Brentwood w Los Angeles uderzył w jadącą Toyotę Prius, w wyniku czego znalazł się na dachu tego pojazdu.

W zdarzeniu została poszkodowana kobieta, która jechała Toyotą. Pogotowie zabrało ją do szpitala, ale na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wiadomo również, że aktor nie odniósł żadnych obrażeń i w momencie wypadku był trzeźwy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Piotr Żyła spodziewał się objawów „po lekarstwie na koronawirusa”. Nie zgadniecie, czym się leczył!

Sandra Kubicka świętuje 27. urodziny na Malediwach. Baron zaskoczył ją romantycznym gestem [ZDJĘCIA]