w

Zdobywca Oscara za rolę w „Bohemian Rhapsody” Rami Malek ROZSTAŁ SIĘ z wieloletnią partnerką?

Rami Malek, Lucy Boynton - fot. Youtube @fox5dc
Rami Malek, Lucy Boynton - fot. Youtube @fox5dc

W ciągu ostatniego miesiąca w sieci pojawiło się mnóstwo doniesień o rozstaniach topowych par celebrytów. Do tego grona dołączają Rami Malek i Lucy Boynton, którzy zdecydowali się zakończyć związek po ponad pięciu latach razem!

Rami Malek jest jedną z największych hollywoodzkich gwiazd. Ma za sobą wiele produkcji, które odniosły ogromne sukcesy. Największe uznanie przyniósł mu angaż w filmie biograficznym Bohemian Rhapsody, gdzie wcielił się w rolę Freddiego Mercury’ego. Za ten występ dostał nagrodę Oscara w kategorii „Najlepszy aktor pierwszoplanowy”

To właśnie na planie produkcji o zespole Queen poznał Lucy Boynton, która zagrała Mary Austin, a więc partnerkę słynnego piosenkarza. Między aktorami wcielającymi się w kochanków zaiskrzyło nie tylko na planie, ale również prywatnie, bo szybko pojawiły się doniesienia o ich związku. Chociaż para ceniła swoją prywatność, pojawiali się wspólnie na różnych imprezach branżowych. Za pierwsze oficjalne potwierdzenie ich związku można uznać moment przyznania Oscara odtwórcy Mercury’ego w 2019 roku.

Lucy Boynton, jesteś sercem tego filmu, jesteś niesamowicie utalentowana, zdobyłaś też moje serce – mówił Malek ze sceny.

Rami Malek i Lucy Boynton się rozstali

Ostatnio w sieci pojawia się coraz więcej doniesień o rozstaniach celebrytów. Najpierw internauci doznali szoku, słysząc o rozstaniu Ariany Grande i Daltona Gomeza, chwilę później Sofia Vergara i Joe Manganiello również ujawnili, że biorą rozwód. W piątek The Sun poinformował, że dostali cynk od osoby bliskiej aktorom z Bohemian Rhapsody, że ich pięcioletni związek dobiegł końca.

Już od kilku miesięcy internauci spekulowali, że para może przeżywać jakiś kryzys. Ostatnio byli widziani razem w lutym. W zeszłym miesiącu Boynton pojawiła się na Wimbledonie bez partnera, a niecały tydzień później paparazzi sfotografowali Ramiego imprezującego w Londynie ze swoimi przyjaciółmi z branży. To tylko podsyciło plotki o problemach w związku.

Według informatora The Sun celebryci rozstali się kilka miesięcy temu, ale nie mieli potrzeby informowania o tym publicznie. Rozstanie podobno nie było wynikiem żadnej kłótni. Para oddalała się od siebie od dłuższego czasu i oboje zdecydowali, że chcą skupić się na pracy.

Na razie nie ma oficjalnego oświadczenia od żadnej ze stron i według informatora, raczej się nie pojawi. Aktorzy zostawiają przeszłość za sobą i żyją dalej, poświęcają się temu, czym się pasjonują, czyli aktorstwu.

@pantofelek.pl Kolejna para w show biznesie się rozstała 🙁 #pantofelekpl #ramimalek #lucyboynton ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Artur Żmijewski - fot. Niemiec/AKPA

Artur Żmijewski od 30 lat jest szczęśliwym mężem Pauliny. Ich związek nie był idealny. „Nigdy nie chciałem handlować prywatnością”

Magda Welc - fot. screenshot YouTube @TVNTalentShow, Instagram @magdawelc_mariuszostanski

Magda Welc w dzieciństwie podbiła „Mam Talent”, ale po latach jej kariera zawisła na włosku. Przeżyła prawdziwy KOSZMAR!