w

Wymagania klientów rosną – jakie usługi w Decathlon zachęcają do robienia zakupów?

fot. Pixabay/Pexels
fot. Pixabay/Pexels

We wszechogarniającej dobie Internetu często można złapać się na tym, że potrzebujemy wszystkiego “na już” – informacji, wiedzy, sprzętu. O ile warto wziąć głęboki wdech i poczekać, o tyle w przypadku sprzętu sportowego nie ma na co czekać! Aktywność fizyczna jest niezwykle ważnym elementem, za który sami sobie możemy podziękować. We wszystkim – niemal dosłownie! – z pomocą przychodzi sklep sportowy Decathlon, oferując poza sprzedażą wiele innych przydatnych i ciekawych usług. Poznaj je wszystkie!.

Decathlon to sieć sklepów, w których znajdziemy wysokiej klasy sprzęt i akcesoria dla każdej dyscypliny sportu. Wykwalifikowana wielotysięczna obsługa zawsze doradzi, co wybrać i odpowie na wszelkie pytania. Ich rola nie kończy się jednak wyłącznie za zakończeniem zakupu! Decathlon to też wiele dodatkowych usług, o których warto pamiętać.

Wsparcie techniczne i obsługa posprzedażowa – Decathlon Support

Przede wszystkim nie można zapominać o obsłudze posprzedażowej sprzętów zakupionych w sklepie. Jeśli macie kłopot z rowerem, czy nartami, wystarczy wejść na stronę Decathlon Support i znaleźć informacje, których potrzebujecie.

Klienci na stronie Decathlon Support mają zapewniony dostęp do wszystkich produktów Decathlon. Korzystając z porad i podpowiedzi, FAQ, instrukcji obsługi czy materiałów wideo, większość problemów ze sprzętem można rozwiązać samodzielnie. W przypadku konieczności wymiany części użytkownicy mogą zamówić bez problemu te dedykowane, bezpośrednio przez stronę. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ nie trzeba zastanawiać się nad doborem właściwych elementów zamiennych. 

Wypożyczenie sprzętu sportowego łatwiejsze niż kiedykolwiek – Decathlon Rent

Zadajesz sobie czasem pytanie typu: Czy to urządzenie jest dla mnie? Czy potrzebuję namiotu na stałe? Dzięki jednemu z największych sklepów ze sprzętem sportowym nie musimy się tym martwić. Decathlon Rent to usługa wynajmu sprzętów sportowych z zakresu wielu sportów, dzięki której możemy cieszyć się z danego produktu tak długo, jak tego potrzebujemy bez konieczności jego zakupu. 

To ogromne ułatwienie przyda się zarówno dla tych, którzy planują aktywny weekend w pobliżu domu, jak i dla tych, którzy myślą o dalszej wycieczce. Rowery, namioty i inne przedmioty dostępne są na wyciągnięcie ręki. W kilka chwil można spełnić wszystkie plany wycieczkowe! Decathlon Rent to również oferta wynajmu innych sprzętów, dzięki którym zapewnicie sobie sportową rozrywkę w wolne dni.

Szukasz ciekawych wydarzeń sportowych? Zajrzyj do Decathlon GO

Ćwiczenia i ruch są niezwykle potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wyzwalają one przede wszystkim endorfiny, tak zwany hormon szczęścia. Decathlon wspiera rozwój sportu osób w każdym wieku. Czy chcemy pograć w siatkówkę, czy szukamy zajęć dla naszych pociech, czy mamy chęć sprawdzić się z drużyną znajomych w zawodach – wystarczy sprawdzić stronę Decathlon GO! Każdy miłośnik sportu znajdzie tam interesujące go wydarzenia sportowe na terenie kraju.

Dosłownie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Organizatorzy zawsze podają stopień zaawansowania. W ten sposób nikt żaden amator nie trafi do grupy zaawansowanej i na odwrót. Decathlon Go ma niezwykle intuicyjną wyszukiwarkę, dzięki której w kilka minut odnajdziecie najciekawsze aktywności w swojej okolicy. Skorzystają z tego i starsi i młodsi, którzy dopiero zaczną smakować treningów i tego, z czym się to je.

Zadbaj o profesjonalny serwis swojego sprzętu sportowego – Decathlon Serwis zaprasza

Zaspaliście na rozpoczęcie sezonu? Nie zdążyliście przygotować roweru na wyprawę z przyjaciółmi? Z pomocą przychodzi usługa Serwisu Decathlonu. Profesjonalnie serwisujemy sprzęt zakupiony w naszym sklepie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będzie on odpowiednio przygotowany do rozpoczęcia sezonu.

Odwiedzając stronę Decathlon Serwis, wystarczy, że odnajdziecie najbliższy Was sklep i sprawdzicie, czy dana usługa jest w nim wykonywana. Wykwalifikowani pracownicy bez trudu rozwiążą kłopoty, które nie pozwalały Wam cieszyć się swoim sprzętem sportowym.

Ciężko o inny sklep, który oferuje tyle udogodnień. Nie ma na co czekać! Wybieracie się w góry? Potrzebujecie roweru? Sprawdźcie szeroką ofertę Decathlon. Jeśli macie wątpliwości do tego, co wybrać wystarczy zapytać się jednego z pracowników. Wyjdziecie bogatsi nie tylko o urządzenie, lecz także o niezbędną wiedzę.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

fot. Karolina Grabowska/Pexels

Chcesz zadbać o formę jesienią, ale nie masz czasu chodzić na siłownię? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Świąteczne ozdoby z przeszłości, czyli pochodzenie bombek. Od tradycyjnego rzemiosła do współczesnej dekoracji