w ,

Tak Warszawa pożegnała zmarłego rapera Pjusa! Poruszające sceny na Kopie Cwila

fot. YouTube & Facebook screenshot

W poniedziałek w Warszawie odbyły się uroczystości pogrzebowe Pjusa. Wieczorem na Kopie Cwila odbyło się nieoficjalne pożegnanie, na które tłumnie stawili się fani, rodzina i przyjaciele.

Karol Nowakowski, znany pod pseudonimem Pjus, przez ponad 20 lat zmagał się z neurofibromatozą typu 2. Jest to bardzo poważna choroba znacznie zwiększająca ryzyko pojawienia się nowotworów.

Pjus urodził się 31 marca 1982 r. we Wrocławiu, ale na stałe zamieszkał w Warszawie. Karierę muzyczną rozpoczął w 2002 r. Wraz z Ten Typ Mes i Łukaszem Stasiakiem stworzył zespół 2cztery7. Przez chorobę raper całkowicie utracił zmysł słuchu, który udało się częściowo przywrócić dzięki dwóm implantom pniowym.

Karol dwa tygodnie temu miał przechodzić kolejną operację. Niestety, Pjus zmarł 12 stycznia w wieku 39-lat.

Uroczystości w Warszawie

Fani, przyjaciele i rodzina w poniedziałek wieczorem tłumnie stawili się na nieoficjalne pożegnanie Pjusa. Zgromadzeni ustawili się w kształt krzyża i odpalili race. Druga grupa ukształtowała z rac pseudonim Karola.

– „W miejscu kultowym i legendarnym, bliskim wielu z nas, bliskim również Karolowi

– „To był ciężki ale i piękny dzień. Odpoczywaj Pjusik. Wiem, że jesteś z nas dumny. Panie i Panowie, czapki z głów!” – napisał jeden z przyjaciół rapera.

Efekt pożegnania możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Wzruszyło was pożegnanie?

Źródło: Facebook – Ten Typ Mes ; Instagram – kafar_dixon37

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Krzysztof Skiba znów mocno przytył. „Myślałem, że mi to nigdy się nie przytrafi.”

Urodziła pierwsze dziecko w wieku 66 lat! Zobacz, jak wyglądają po latach