w ,

Sebastian Karpiel-Bułecka długo ukrywał, że zmaga się z poważną chorobą. Były momenty, gdy bał się, że umrze na scenie

Sebastian Karpiel-Bułecka - fot. Instagram @sebastiankarpielbulecka
Sebastian Karpiel-Bułecka - fot. Instagram @sebastiankarpielbulecka

Sebastian Karpiel-Bułecka jeszcze do niedawna zmagał się z poważną chorobą, która utrudniała mu normalne funkcjonowanie. Choć wszyscy widzieli na scenie radosnego muzyka, w jego umyśle toczyła się nieustanna walka z lękiem przed śmiercią. Co mu dolega?

Sebastian Karpiel-Bułecka to znany muzyk i skrzypek, który ogromną popularność zyskał dzięki koncertowaniu z grupą Zakopower. Głośno o nim zrobiło się kilkanaście lat temu, ponieważ w latach 2005-2009 pozostawał w związku z Kayah. Obecnie wiedzie szczęśliwe życie u boku Pauliny Krupińskiej, z którą ożenił się 26 lipca 2018 roku. Zakochani doczekali się dwojga dzieci: córki Antoniny Hanny i syna Jędrzeja.

Karpiel-Bułecka ma wiele zainteresowań. Z zawodu jest architektem i od czasu do czasu projektuje domy dla przyjaciół. Prywatnie jest wielkim miłośnikiem skoków narciarskich, dlatego też często pojawia się w studio TVN jako gość komentujący Puchar Świata w tej dyscyplinie. Choć z pozoru wydawać by się mogło, że wiedzie naprawdę szczęśliwe życie i niczego mu nie brakuje, przez lata ukrywał, że walczy z poważną chorobą.

Sebastian Karpiel-Bułecka bał się, że umrze na scenie

Sebastian odniósł wiele sukcesów, zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Z pewnością wiele osób mu zazdrości takiego życia i z chęcią by się z nim zamieniło, ale to dlatego, że nikt nie był świadomy tego, z jak poważnym zaburzeniem psychicznym się zmagał.

Artysta wyznał w podcaście Wprost o kulturze, że walczył z nerwicą lękową, która utrudniała mu normalne funkcjonowanie.

Zaburzenia psychiczne to nie tylko depresja, to także np. nerwica lękowa, z którą sam się zmagałem. Dla osób zdrowych są to często tematy abstrakcyjne, widzą faceta, który ma żonę, dzieci, w miarę dobrze wygląda i nagle ktoś taki mówi, że ma lęki, że tak, jak to było w moim przypadku, boi się, że wyjdzie na scenę i umrze — wyznał.

Dopiero teraz można sobie wyobrazić, ile wysiłku musiał włożyć w to, by odnieść sukces.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Maciej Kurzajewski pęka z radości. Wkrótce jego rodzina się powiększy!

Wiktoria Gąsiewska, Jasper Sołtysiewicz - fot. Instagram @wiktoria_gasiewska, Kurnikowski AKPA

Nowy chłopak Wiktorii Gąsiewskiej miał wypadek! Jasper Sołtysiewicz z „Barw szczęścia” wylądował w szpitalu