w

DramatDramat SuperSuper

Maciej Kurzajewski pęka z radości. Wkrótce jego rodzina się powiększy!

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek - fot. Piętka Mieszko/AKPA
Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Maciej Kurzajewski ma powody do szczęścia. Lada chwila jego rodzina się powiększy! Ale nowina!

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz niegdyś tworzyli świetną parę i jeszcze po rozstaniu deklarowali, że pozostają w przyjaznych stosunkach. Ich relacja jednak pogorszyła się, gdy Kobieta petarda dowiedziała się o bliskiej relacji eksmęża z Katarzyną Cichopek. To ona zasugerowała w mediach społecznościowych, że aktorka właśnie z nim spędza urodziny w Izraelu, czym skłoniła ich do ujawnienia związku.

Po wszystkim w sieci wybuchła afera zapoczątkowana przez Smaszcz, która do niedawna obnażała kłamstwa męża, a nawet nazwała go Pinokiem. Po tym, jak wybrała się do jego domu, sprawa znalazła finał na policji, a Paulina ostatnio złożyła zeznania. Jak wyznała, rzekomo mama Maćka potwierdziła jej wersję wydarzeń.

Być może wkrótce relacje Kurzopków z eksżoną dziennikarza jednak ulegną poprawie, ponieważ lada chwila ich rodzina się powiększy.

Maciej Kurzajewski zostanie dziadkiem

Kurzajewski i Smaszcz starają się chronić prywatność swoich synów, niemniej jednak pewnych faktów nie da się ukryć. Podobno od dawna na korytarzach TVP mówi się tylko o tym, że Maciek zostanie dziadkiem! Jak podaje Super Express, jego najstarszy syn, 25-letni Franciszek wraz z żoną Laurą oczekują narodzin pierwszego dziecka, a dokładniej córeczki.

Franciszek niedługo zostanie tatą. Nowa pociecha w rodzinie Kurzajewskich pojawi się już za chwilę. Paulina jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Tym bardziej że jej pierworodny syn będzie miał dziewczynkę, a ona zawsze marzyła o wnuczce, którą będzie mogła kochać i rozpieszczać — przekazała dziennikowi osoba z otoczenia Pauliny.

Tabloid poprosił przyszłych dziadków o komentarz w tej sprawie. Kobieta petarda odpowiedziała zdawkowo:

Za wcześnie, żeby o tym mówić publicznie.

W podobny sposób zareagował prowadzący Pytanie na śniadanie.

Nie komentuję życia prywatnego mojego i mojej rodziny, również na prośbę mojego syna — przekazał.

Narodziny dziecka to przełomowe wydarzenie nie tylko w życiu rodziców, ale i dziadków. Myślicie, że pojawienie się nowego członka rodziny skłoni Paulinę i Macieja do pojednania?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Radosław Majdan opowiada o spotkaniu z siostrą Cristiano Ronaldo: „Tu mam jej nogi, tu mnie ściska…”

Sebastian Karpiel-Bułecka - fot. Instagram @sebastiankarpielbulecka

Sebastian Karpiel-Bułecka długo ukrywał, że zmaga się z poważną chorobą. Były momenty, gdy bał się, że umrze na scenie