w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Roksana Węgiel o zakupach: „Nie zwracam uwagi na to, czy coś kosztuje czy 5000 czy 50 zł”

Fot, YouTube / Screenshot

Roksana Węgiel jest artystką, której w bardzo młodym wieku udało się osiągnąć szczyt kariery. Mimo tego jej zdaniem stara się żyć jak każda inna nastolatka.

Roksana Węgiel swoim pięknym głosem szybko podbiła rynek muzyczny. Przypomnijmy, że nastoletnia gwiazda niedawno skończyła dopiero siedemnaście lat! Przed nią zatem jeszcze wiele lat występów i zapewne kolejnych sukcesów.

Roxi mimo bycia gwiazdą – jak twierdzi – stara się żyć normalnie. Ostatnio zdradziła nieco o swoim życiu prywatnym w rozmowie z Super Expressem. Piosenkarka powiedziała między innymi jak podchodzi do tematu zakupów dysponując – jakby nie patrzeć – nieprzeciętnym dla nastolatek majątkiem.

Staram się rozsądnie to robić. Nie ma dla mnie różnicy, czy noszę ciuchy od projektantów, czy z sieciówek. Jeśli coś mi wpadnie w oko to sobie kupuję.

Dodała również, że metki mają dla niej drugoplanowe znaczenie. Ubiera raczej to, co po prostu się jej podoba, a nie co dyktuje moda czy styliści.

– „Ubieram się tak jak czuję, w to, co mi się podoba, co wpadnie w oko. Staram się tak dobierać stylizacje, żebym się dobrze w tym czuła. Nie zwracam uwagi na to, czy coś kosztuje czy 5000 czy 50 zł, ale jak mi się coś spodoba to nie mam problemu z tym, by się ubierać w sieciówce. Na co dzień przede wszystkim ubieram się w sieciówkach. To, że mam status osoby popularnej nie znaczy, że mam się ubierać u projektantów. Żyję i wyglądam jak każda normalna dziewczyna.

Co sądzicie o takim podejściu?

Źródło: Super Express

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Nie żyje znany polski raper. Miał tylko 39 lat

Blanka Lipińska pozuje topless. Jednak się przekonała do „Mekki celebrytów”?