w

Robert Makłowicz skończył 60 lat! Tak ulubieniec widzów świętował urodziny

Robert Makłowicz - fot. Instagram @robertmaklowicz_official
Robert Makłowicz - fot. Instagram @robertmaklowicz_official

Charyzmatyczny Robert Makłowicz obchodził w sobotę 60. urodziny. Dawniej był ulubieńcem widzów telewizji, a dziś równie mocno kochają go internauci. Na Instagramie pochwalił się, jak spędził swój wyjątkowy dzień.

Robert Makłowicz cieszy się ogromną popularnością, odkąd po raz pierwszy pojawił się w przestrzeni publicznej. Widzowie uwielbiają jego poczucie humoru i dystans do siebie. Od 1998 roku chętnie był oglądany w programie, w którym prezentował potrawy kuchni światowej. Po dwudziestu latach pracy w telewizji nadszedł czas na zmiany w życiu krytyka kulinarnego. Chociaż przez chwilę wydawało się, że zniknie z mediów, dziennikarz przebranżowił się na działalność internetową. Obecnie prowadzi kanał na YouTube, gdzie śledzi go ponad 500 tysięcy obserwatorów, a wiele jego tekstów stało się internetowymi memami.

Robert Makłowicz skończył 60 lat

Robert Makłowicz świetnie odnajduje się w roli youtubera. Nagrał już 230 filmów, a każdy z nich ma setki tysięcy wyświetleń. Widzowie chętnie oglądają nie tylko nowe filmy podróżnika, ale i te sprzed wielu lat, jeszcze z telewizji, z których wycinają zabawne fragmenty i publikują w sieci.

W sobotę dziennikarz został zasypany przez wielbicieli życzeniami urodzinowymi. Wielu internautów zastanawiało się, czy ikona internetowa ma jakieś plany na ten dzień. Makłowicz, który równie chętnie jak Youtube prowadzi profil na Instagramie, często dzieli się tam z obserwatorami swoim życiem. Nie bez powodu zgromadził na tej platformie ponad 700 tysięcy followersów. W dniu swoim urodzin podzielił się z nimi tym, jak spędza swój wyjątkowy dzień. Okazało się, że postawił na spokojny odpoczynek u brzegu krystalicznie czystej wody.

Oto sytuacja idealna: nogi w Adrii, głowa w czasach monarchii austro- węgierskiej. Pan Profesor Łazuga w formie wybornej! Trójjedyne Królestwo Chorwacji, Slawonii i Dalmacji niniejszym kłania się nisko Wielkopolsce! – pisze solenizant pod zdjęciem.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Łukasz Lipiński - fot. YouTube @Rolnikszukazonyoficjalny

Łukasz z „Rolnik szuka żony” został TATĄ! Program zmienił jego życie

Bedoes - fot. Instagram @bedoes2115

Tłumy na darmowym koncercie Bedoesa 2115 w Bydgoszczy. „To mój największy koncert w historii”