w

Ola Żuraw zaręczyła się w ZASKAKUJĄCYCH okolicznościach! Pierścionek robi wrażenie!

fot. Ola Żuraw / Instagram screenshot

Aleksandra Żuraw właśnie podzieliła się szczęśliwą nowiną! Ola poinformowała fanów, że się zaręczyła. Pokazała pierścionek i opowiedziała o nietypowym miejscu, które wybrał jej narzeczony. Podobają się wam takie oryginalne zaręczyny?

Aleksandra Żuraw popularność zyskała biorąc udział w „Top Model”. Ola nie wygrała programu, ale udało się jej uzyskać spore grono fanów. Celebrytka zajęła się mediami społecznościowymi, gdzie zdradza kulisy swojego życia. Na Instagramie śledzi ją ponad 340 tysięcy osób.

Ola chętnie dzieli się swoim prywatnym życiem i nie inaczej było w niedzielę. Na Instagramie celebrytka przekazała, że jej ukochany zabiera ją na „romantyczny” spacer do jaskini, w której umarł kiedyś ksiądz. Początkowo nie była zadowolona z wycieczki, a sama chciała wjechać na Kasprowy Wierch, ale po odsłonieniu się zapierających dech w piersiach widoków, jej nastawienie szybko się zmieniło. A to dopiero początek!

Nietypowe zaręczyny

Okazuje się, że dla Aleksandry nowy rok przyniósł radosne zmiany. Celebrytka właśnie poinformowała, że podczas pobytu w jaskini, ukochany poprosił ją o rękę.

– „Chyba jednak warto było wyjść w te góry… Nad życie” – napisała na Instagramie, chwaląc się pierścionkiem.

W kolejnym poście, Ola przybliżyła okoliczności zaręczyn i podzieliła się swoimi emocjami.

Gdybym miała kiedykolwiek obstawić w jakim miejscu/czasie/okolicznościach odbędą się zaręczyny nigdy w życiu nie pomyślałabym, że będzie to jaskinia, do której prowadziła ekscytująca i bogata w przepiękne widoki droga.

To było tak zaskakujące, i tak nietypowe, a jednocześnie NASZE bo kto jest zaskoczony zaręczynami skoro data ślubu już wybrana – nikt inny JA!

Jaskinia Obłazkowa to nasze miejsce, dlatego pobyty w @tatraresort musza się teraz stać naszą rocznicową tradycją!

Na zawsze zapamiętam ten pobyt!

Podoba się wam pierścionek i pomysł na zaręczyny?

fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot

Źródło: Instagram – aleksandrazuraw

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Modelka chciała zajść w ciążę używając zużytej prezerwatywy Drake’a… Nie spodziewała się pułapki! Pozwała rapera

Sandra Kubicka radykalnie zmieniła fryzurę! Fani NIE SĄ zachwyceni: „Coś Ty zrobiła”