w

Nick Jonas i Priyanka Chopra w końcu pokazali córeczkę! „Po ponad 100 dniach na OIOM-ie nasza mała dziewczynka jest wreszcie w domu”

Nick Jonas, Priyanka Chopra, fot. Instagram @priyankachopra
Nick Jonas, Priyanka Chopra, fot. Instagram @priyankachopra

Nick Jonas i Priyanka Chopra niedawno zostali rodzicami. Przez długi czas ukrywali ten fakt przed światem zewnętrznym. Dopiero przy okazji Dnia Matki obchodzonego w Stanach Zjednoczonych 8 maja, pochwalili się pierwszym zdjęciem z córeczką. Jak ma na imię?

Nick Jonas od lat cieszy się bardzo dużą popularnością na całym świecie. Wszystko za sprawą zespołu Jonas Brothers, który współtworzy z braćmi, Kevinem i Joe. Zaczął robić karierę bardzo wcześniej, bo w wieku 6 lat. To właśnie wtedy został dostrzeżony przez agenta z Broadwayu i poproszono go o występ muzycznym. Wypadł fenomenalnie i w krótkim czasie wystąpił w kilku musicalach, w tym w Pięknej i Bestii, Rekordzie Annie czy Opowieści wigilijnej. W 2008 roku po raz pierwszy pojawił się na szklanym ekranie. Wcielił się w postać Nate’a w filmie Camp Rock, a drzwi do kariery muzycznej stanęły przed nim szerokim otworem. Cztery lata później wystąpił w serialu Kingdom, a w 2015 miał okazję poprowadzić galę rozdania Kids Choice Awards. Jako solista nagrał cztery albumy studyjne.

Artysta w lipcu 2018 roku zaręczy się z indyjską aktorką, Priyanką Choprą, z którą wziął ślub niespełna pięć miesięcy później. Niedawno para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Po długim czasie zdecydowali się pochwalić jej pierwszym zdjęciem.

Nick Jonas po raz pierwszy pokazał córkę

Na początku tego roku Nick (29 lat) i Priyanka (39 lat) udostępnili na Instagramie oświadczenia, w których poinformowali, że zostali rodzicami. Dziecko urodziła surogatka. Choć sami nie zdradzili żadnych szczegółów, media ustaliły, że mają córeczkę, która urodziła 15 stycznia w szpitalu w Południowej Kalifornii.

Mimo iż oboje są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, dopiero przy okazji Dnia Matki obchodzonego w Stanach Zjednoczonych 9 maja, udostępnili w social mediach pierwsze zdjęcie z maleństwem. Dumny ojciec we wpisie zwrócił się z podziękowaniami do lekarzy i pielęgniarek, dzięki którym ich największe marzenie się spełniło. Okazuje się, że dziewczynka po urodzeniu miała poważne problemy zdrowotne i kilka ostatnich miesięcy spędziłam na OIOMie.

W ten Dzień Matki nie możemy powstrzymać się od refleksji nad tymi ostatnimi miesiącami i kolejką górską, na której byliśmy, którą teraz znamy, której doświadczyło tak wiele osób. Po ponad 100 dniach na OIOM-ie nasza mała dziewczynka jest wreszcie w domu. Podróż każdej rodziny jest wyjątkowa i wymaga pewnego poziomu wiary. Podczas gdy nasza przez kilka miesięcy była niezwykle trudna, z perspektywy czasu staje się jasne, jak cenna i doskonała jest każda chwila. Cieszymy się, że nasza mała dziewczynka jest wreszcie w domu i chcemy tylko podziękować każdemu lekarzowi, pielęgniarce i specjalistom ze szpitala Rady Children’s La Jolla i Cedar Sinai w Los Angeles, którzy byli tam bezinteresownie na każdym kroku. Nasz następny rozdział zaczyna się teraz, a nasze dziecko jest naprawdę twardzielem. Zróbmy to M! Mama i tatuś cię kochają.

W dalszej części publikacji złożył życzenia wszystkim matkom. Zwrócił się do Priyanki, która w tym roku po raz pierwszy może obchodzić to święto. Jonas nie szczędził jej pochwał.

Szczęśliwego Dnia Matki wszystkim niesamowitym mamom i opiekunom, ale chcę poświęcić chwilę, aby złożyć specjalne życzenia z okazji Dnia Matki mojej niesamowitej żonie @priyankachopra w jej pierwszym Dniu Matki.

Kochanie, inspirujesz mnie na każdy sposób i przyjmujesz tę nową rolę z taką łatwością i stabilnością. Jestem bardzo wdzięczny, że jestem z wami w tej podróży. Jesteś już niesamowitą matką. Szczęśliwego dnia Matki. Kocham cię — napisał Nick.

Wpis opatrzył kadrem, na którym Priyanka czule tuli córeczkę na piersi, a on, siedząc tuż obok nich, czule spogląda na malutką Malti Marie Chopra Jonas. Pierwsze imię ma szczególne znaczenie, ponieważ oznacza mały, pachnący kwiat lub światło księżyca. Na tę chwilę nie zdecydowali się pokazać jej twarzy.

Pod publikacją zaroiło się od życzeń i gratulacji. Prawda, że Nick, Priyanka i Malti stworzyli piękną rodzinę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

To ona oblała „krwią” ambasadora Rosji w Warszawie. Dziennikarka się przyznała i opisała incydent

Portret Marilyn Monroe Andy’ego Warhola sprzedany za rekordową kwotę!