w

Mikołaj Roznerski pokazał twarz synka. Antoni to uroczy i zdolny chłopiec. Nie uwierzycie, jaką kartkę walentynkową wręczył ojcu

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski zdecydował się pokazać twarz synka. Przy okazji pochwalił się, jaką walentynkę otrzymał od 11-letniego Antoniego. Ten rysunek mówi wszystko o ich relacji.

Mikołaj Roznerski to aktor, który od kilku lat cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród widzów, ale i producentów filmowych. Jego grafik pęka w szwach, a mimo to stale napływają do niego kolejne propozycje współpracy. Regularnie pojawia się w nowych serialach i filmach, które w dużej mierze za jego sprawą cieszą się sporą oglądalnością. Realizuje się nie tylko przed kamerą, ale i na deskach teatru.

Mimo że Roznerski jest bardzo skryty i niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, w ostatnim czasie regularnie pojawia się na okładkach gazet. Niedawno rozstał się ze swoją partnerką, Adrianną Kalską, którą poznał na planie M jak miłość. Niestety po czterech latach związku podjęli decyzję o rozstaniu, co aktorka potwierdziła w oficjalnym oświadczeniu.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności — wytłumaczyła na Instastory.

Mikołaj Roznerski pokazał twarz syna

Roznerski ma na swoim koncie kilka medialnych związków. W przeszłości spotykał się m.in. z Alicją Bachledą- Curuś, Marceliną Zawadzką, Olgą Bołądź i Martą Juras. Z ostatnią z nich doczekał się syna, Antoniego, który ma już 11 lat. Mimo rozstania udało im się dojść do porozumienia w kwestii opieki nad chłopcem i oboje na równi uczestniczą w jego wychowaniu.

Mikołaj oraz jego była partnerka chronią prywatności chłopca. Nie zabierają go ze sobą na imprezy branżowe oraz unikają paparazzi. Mężczyzna chętnie opowiada o nim w wywiadach. W rozmowie z Faktem przyznał, że bardzo go kocha i stara się być przykładnym ojcem.

Mój syn może liczyć na ojcowską miłość i wsparcie. Mój syn, jak każdy chłopak w jego wieku interesuje się samochodami, więc chce mu pokazać wiele umiejętności technicznych, jak co działa, bo taka wiedza mu się na pewno przyda — powiedział.

Tak jak wspominaliśmy, aktor nigdy nie pokazywał Antoniego, jednak tym razem zrobił wyjątek. Z okazji walentynek udostępnił w sieci ich wspólne zdjęcie, które wykonano krótko po tym, jak Antoni przyszedł na świat. Od razu widać, że aktor obdarzył go ogromną miłością.

Nastolatek odwzajemnia uczucia ojca i nie boi się tego okazywać. Z okazji walentynek wręczył mu własnoręcznie wykonaną kartkę. Namalował siebie i ojca trzymających się za ręce, a tuż obok ogromne serce z mniejszym w środku.

Trzeba przyznać, że niewielu ojców ma tak bliską więź z dziećmi.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Melania Trump

Melania Trump ma poważne kłopoty. Zbierała środki dla nieistniejącej organizacji. Sprawą zainteresowali się śledczy

Barbara Kurdej-Szatan

Internauci ocenili debiut Barbary Kurdej-Szatan w nowym show TTV. Nie zostawili na niej suchej nitki