w

Mikołaj Roznerski pokazał twarz synka. Antoni to uroczy i zdolny chłopiec. Nie uwierzycie, jaką kartkę walentynkową wręczył ojcu

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski zdecydował się pokazać twarz synka. Przy okazji pochwalił się, jaką walentynkę otrzymał od 11-letniego Antoniego. Ten rysunek mówi wszystko o ich relacji.

Mikołaj Roznerski to aktor, który od kilku lat cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród widzów, ale i producentów filmowych. Jego grafik pęka w szwach, a mimo to stale napływają do niego kolejne propozycje współpracy. Regularnie pojawia się w nowych serialach i filmach, które w dużej mierze za jego sprawą cieszą się sporą oglądalnością. Realizuje się nie tylko przed kamerą, ale i na deskach teatru.

Mimo że Roznerski jest bardzo skryty i niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, w ostatnim czasie regularnie pojawia się na okładkach gazet. Niedawno rozstał się ze swoją partnerką, Adrianną Kalską, którą poznał na planie M jak miłość. Niestety po czterech latach związku podjęli decyzję o rozstaniu, co aktorka potwierdziła w oficjalnym oświadczeniu.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności — wytłumaczyła na Instastory.

Mikołaj Roznerski pokazał twarz syna

Roznerski ma na swoim koncie kilka medialnych związków. W przeszłości spotykał się m.in. z Alicją Bachledą- Curuś, Marceliną Zawadzką, Olgą Bołądź i Martą Juras. Z ostatnią z nich doczekał się syna, Antoniego, który ma już 11 lat. Mimo rozstania udało im się dojść do porozumienia w kwestii opieki nad chłopcem i oboje na równi uczestniczą w jego wychowaniu.

Mikołaj oraz jego była partnerka chronią prywatności chłopca. Nie zabierają go ze sobą na imprezy branżowe oraz unikają paparazzi. Mężczyzna chętnie opowiada o nim w wywiadach. W rozmowie z Faktem przyznał, że bardzo go kocha i stara się być przykładnym ojcem.

Mój syn może liczyć na ojcowską miłość i wsparcie. Mój syn, jak każdy chłopak w jego wieku interesuje się samochodami, więc chce mu pokazać wiele umiejętności technicznych, jak co działa, bo taka wiedza mu się na pewno przyda — powiedział.

Tak jak wspominaliśmy, aktor nigdy nie pokazywał Antoniego, jednak tym razem zrobił wyjątek. Z okazji walentynek udostępnił w sieci ich wspólne zdjęcie, które wykonano krótko po tym, jak Antoni przyszedł na świat. Od razu widać, że aktor obdarzył go ogromną miłością.

Nastolatek odwzajemnia uczucia ojca i nie boi się tego okazywać. Z okazji walentynek wręczył mu własnoręcznie wykonaną kartkę. Namalował siebie i ojca trzymających się za ręce, a tuż obok ogromne serce z mniejszym w środku.

Trzeba przyznać, że niewielu ojców ma tak bliską więź z dziećmi.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Oliwia

Melania Trump

Melania Trump ma poważne kłopoty. Zbierała środki dla nieistniejącej organizacji. Sprawą zainteresowali się śledczy

Barbara Kurdej-Szatan

Internauci ocenili debiut Barbary Kurdej-Szatan w nowym show TTV. Nie zostawili na niej suchej nitki