w

HahaHaha DramatDramat SuperSuper

Magdalena Cielecka jest w związku z młodszym o 16 lat Bartoszem Gelnerem. Aktor ujawnia kulisy ich relacji. „Jakoś tak to się wydarzyło”

Magdalena Cielecka, Bartosz Gelner - fot. AKPA
Magdalena Cielecka, Bartosz Gelner - fot. AKPA

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są parą z kilkuletnim stażem, ale wciąż niewiele wiadomo na temat ich relacji. W końcu aktor uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, jak im się układa. Zgrana para?

Magdalena Cielecka to znana aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. 51-latka ma na swoim koncie kilka ról w kultowych polskich produkcjach, które przyniosły jej popularność oraz spore zainteresowanie u przedstawicieli płci przeciwnej.

Czas jest dla niej bardzo łaskawy, dlatego też wielu panów tęskno wodzi za nią wzrokiem. Mimo sporego powodzenia tylko nielicznym udało się skraść jej serce. Cielecka w przeszłości była związana z reżyserem teatralnym Grzegorzem Jarzyną, a później z Andrzejem Chyrą W latach 2013-2019 spotykała się z Dawidem Wajntraubem, ale ich uczucie się wypaliło. Obecnie jest w szczęśliwej relacji z młodszym o 16 lat kolegą po fachu. Jak im się układa?

Bartosz Gelner o związku z Magdaleną Cielecką

Bartosz Gelner to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Widzowie mogą kojarzyć go z takich produkcji, jak Sala samobójców czy Sexify, a już wkrótce na ekrany kin trafi Pokolenie Ikea, w którym zagrał podrywacza.

Gwiazdor udzielił ostatnio wywiadu Szymonowi Majewskiemu w radiu ZET. Opowiadał o swojej karierze oraz ostatniej roli. Od razu zaznaczył, że w życiu prywatnym daleko mu do amanta, który lubi kręcić się wokół kobiet, choć niektórzy tak go postrzegają.

Nie podrywam. Jeśli to kliknie, to kliknie. Często zderzam się z tym, że niektóre osoby mają o mnie delikatnie inne wyobrażenie. Dopiero po paru godzinach rozmowy zmieniają w ogóle front. […] Mają wyobrażenie, że jestem zadufany w sobie. Pewniak siebie — tłumaczył.

Gelner wyjaśnił, że według niego w związku najważniejsza jest rozmowa i na tym się skupiają z Magdą.

Dla mnie najważniejsza w relacji jest rozmowa. Przepływ świadomości między sobą albo wspólne zainteresowania. Możesz siedzieć z najpiękniejszą istotą naprzeciwko siebie, ale jak nie ma z nią, o czym rozmawiać, to nie wytrzymam. […] Ja z Magdą prawie cały czas rozmawiam. Oglądamy coś, potem mówimy o tym, wymieniamy nasze poglądy. […] Przed nami jeszcze dużo do przegadania, ale na razie tematy się nie kończą i to super. Muszę mieć sparing partnera.

Jak udało mu się poderwać starszą o 16 lat Cielecką?

No ja się w ogóle dziwię, że Magda nie zwróciła na mnie uwagi dużo wcześniej, no bo przecież byliśmy już dużo wcześniej wspólnie na etacie. No i my się jakoś, tak wiesz, po prostu przecięliśmy i jakoś tak, to się wydarzyło. […] Zdarzyło mi się powiedzieć Magdzie: „słuchaj, jakbym nie był z tobą, to byłbym chyba z Michelle Pfeiffer” — skwitował.

A dla was co jest najważniejsze w związku?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Edyta Górniak, Blanka - fot. Kurnikowski/AKPA

Edyta Górniak gęsto tłumaczy się ze skandalu na preselekcjach. Wspomniała o synu. „Odebraliście radość zwycięzcy”

Ewel0na - fot. Instagram @ewel0na

Ewel0na opowiedziała o koszmarze, który zgotowała jej turecka klinika. „Czułam zapach śmierci”. Ponad ROK walczyła o powrót do zdrowia!