w

DramatDramat HahaHaha

Magda Gessler sprzedaje torty na komunię! Za apetyczne ciacha trzeba słono zapłacić

Magda Gessler, fot. Instagram @magdagessler_official, @slodki_slony
Magda Gessler, fot. Instagram @magdagessler_official, @slodki_slony

Magda Gessler przygotowała ofertę komunijną. W jej cukierni pojawiły się piękne torty komunijne. Sprawdziliśmy ceny tych apetycznych ciach.

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. Jest właścicielką kilku lokali gastronomicznych, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród jej fanów, ale i smakoszy polskich potraw. Doświadczenie zdobywała już podczas studiów w Hiszpanii, a po powrocie do ojczyzny wspólnie z drugim mężem, Piotrem Gesslerem, zaczęła rozwijać swoją pasję. Obecnie postrzegana jest, jako autorytet w branży, co potwierdza ilość zgłoszeń wysyłanych do programu Kuchenne rewolucje.

Nie od dziś wiadomo, że za potrawy serwowane w lokalach Gessler trzeba sporo zapłacić. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ wszystko przygotowywane jest ze świeżych produktów, a w jej restauracjach pracują wyśmienici kucharze. Wspólnie z córką prowadzi też cukiernię Słodki…Słony, w której można skosztować aromatycznych wypieków. Z uwagi na rozpoczęcie sezonu komunijnego, ofertę rozszerzono o piękne, tematyczne torty. Sprawdziliśmy ich ceny.

Ile kosztują torty komunijne od Magdy Gessler?

Portal O2 skontaktował się z cukiernią, by dowiedzieć się, ile trzeba zapłacić za wypiek przygotowany specjalnie na przyjęcie sakramentu pierwszej komunii. W przeciwności do innych lokali tego typu tutaj nie kupuje się ciasta na kilogramy. Ceny tortów komunijnych od Magdy Gessler zaczynają się od 35 zł do 41 zł za porcję. Kwota ta zależy przede wszystkim od tego, jaki smak wybierzemy.

Porcja tortu jest w cenie od 35 do 41 zł, w zależności od smaku. Porcje są duże. […] Dekoracja jest dodatkowo płatna. – Robimy je ze świeżych kwiatów lub owoców. 20-porcjowy tort z dekoracją będzie kosztowała dodatkowo 200 zł — powiedziała portalowi pracownica lokalu.

Na oficjalnym profilu Słodki… Słony na Instagramie pojawił się wpis, w którym pokazano, jak wygląda przykładowy tort. Trzeba przyznać, że od razu robi ogromne wrażenie i przyciąga wzrok, mimo prostoty. Na sam widok aż cieknie ślinka.

Maj to dla wielu rodzin czas Pierwszej Komunii. Świętujcie więc z nami — napisano pod zdjęciami.

Nie trzeba być wybitnym matematykiem, by policzyć, że za ciasto dla 20 osób w najtańszej wersji trzeba zapłacić 700 złotych, a z dekoracją z żywych kwiatów 900 zł. Waszym zdaniem to dużo, czy mało, jak za tort komunijny?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Szokująca wypowiedź rosyjskiego deputowanego. Nawołuje do „denazyfikacji” Polski: „W pierwszej kolejności…”

Lala Laluna - fot. Instagram, screenshot YouTube

Gwiazda „Królowych życia” schudła do walki na Fame MMA aż 16 kilogramów! Jak teraz wygląda? [ZDJĘCIA]