w

DramatDramat

Katarzyna Warnke wystawiła na WOŚP swoje odważne zdjęcie. Skusicie się?

Fot. YouTube / Screenshot

Zbliża się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji postanowiła dołączyć się Katarzyna Warnke. Podoba się Wam jej inicjatywa?

30. Finał WOŚP zagra już 30 stycznia tego roku. Do akcji prowadzonej przez Jurka Owsiaka dołączają się kolejne znane nazwiska, a wszystko po to, aby na różne sposoby wesprzeć leczenie chorych dzieci z całej Polski.

Na licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafiają najróżniejsze przedmioty. W przedsięwzięciu biorą udział sportowcy oddający swoje nagrody, a także aktorzy. Wśród tej drugiej grupy znalazła się Katarzyna Warnke.

Kasia dała się poznać jako osoba, która nie wstydzi się swojego ciała. Można wręcz stwierdzić, że chętnie je pokazuje. Otwarcie również mówi o swojej seksualności, o czym mogli się przekonać słuchacze Żurnalisty w ostatnim wywiadzie, który z nią przeprowadził.

Teraz postanowiła przeznaczyć na WOŚP zdjęcie, które wykonano jej podczas sesji do jednego z ostatnich wydań polskiego „Playboya”. Napisała:

Jeśli ktoś chciałby wejść w posiadanie tego zdjęcia w rozmiarze A0, pić poranną kawkę, zawieszając oko na moich plecach, patrzeć na otwarte drzwi i zrelaksowaną postać jako na dobrą wróżbę na przyszłość (bo tak interpretuję ten akcik), hmm… Jest taka możliwość!

Podoba Wam się takie zdjęcie do wylicytowania w aukcji WOŚP?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Beata Tadla wyszła ze szpitala i już spaceruje z mężem. Czas nieco zwolnić?

Katarzyna Tusk ponownie w szpitalu. „Czy ten (…) koszmar się kiedyś skończy?”