w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Joanna Moro topless chwyta promienie słońca na publicznej plaży. Internauci są oburzeni jej zachowaniem. „Niesmaczne”

Joanna Moro topless na plaży - fot. Instagram @joannamoro.official
Joanna Moro topless na plaży - fot. Instagram @joannamoro.official

Joanna Moro spędza wakacje na Litwie. Wraz z rodziną wybrała się do miejscowości Połąga, położonej nad brzegiem Morza Bałtyckiego. Chcąc schwytać jak najwięcej promieni słonecznych, zrzuciła górę stroju kąpielowego. Wszystko sfotografował jej mąż.

Joanna Moro to polsko-litewska aktorka filmowa i teatralna, która zyskała największą popularność dzięki tytułowej roli w serialu Anna German. Tajemnica białego anioła. Nie tylko doskonale radzi sobie przed kamerami, ale i jest utalentowaną wokalistką. W 2013 roku wydała album studyjny pt. Piosenki Anny German, który współtworzyła wraz z Agnieszką Babicz i Olgą Szomańską. W tym samym roku miała okazję prowadzić 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, jednak jej występ, podczas którego zaśpiewała utwór Człowieczy los, spotkał się z ogromną krytyką.

Moro urodziła się i wychowywała w Wilnie, w rodzinie litewskich Polaków. Stosunkowo niedawno, bo w 2003 roku wyemigrowała do Polski i osiadła w Warszawie. Pięć lat później wzięła ślub z Mirosławem Szpilewskim, z którym doczekała się trojga dzieci: synów Mikołaja i Jeremiego oraz córki Ewy.

Joanna Moro topless na publicznej plaży

W ostatnim czasie grafik Joanny był bardzo napięty, dlatego też z niecierpliwością czekała na urlop, a ten spędza na Litwie, dokładniej w miejscowości Połąga. Jest to najpopularniejszy i największy kurort nad Morzem Bałtyckim w tym kraju. To dla niej szczególny moment, ponieważ co roku spotyka się tam z ukochaną rodziną.

[…] Cały rok czekam na wakacje w Palandze. Jeżdżę tu co roku od dziecka – 37 lat! Teraz już ze swoimi dziećmi i z ich prababcią. Spotykamy się tu zawsze całą rodziną — relacjonowała w jednym z wpisów na Instagramie.

Aktorka chętnie pokazuje w mediach społecznościowych, jak wygląda jej codzienność, dlatego też od kilku dni regularnie publikuje zdjęcia, najczęściej wykonane na plaży.

Jedno z nich jednak wywołało spore oburzenie w sieci, ponieważ okazuje się, że Moro lubi opalać się topless i wcale nie krępuje jej obecność innych ludzi. W czasie, gdy półnaga smarowała się kremem z filtrem, jej mąż złapał za telefon i zrobił jej kilka fotek z zaskoczenia.

W opisie pod karuzelą zdjęć podkreśliła, jak ważne jest, by w pełni akceptować swoje ciało.

Ładne ujęcie, które uchwycił mój mąż przy prozaicznej czynności smarowania się kremem przeciwsłonecznym — No i w tym momencie topless, swoją drogą często mężczyźni mają nieco większe piersi do podtrzymania niż kobiety — bez urazy panowie i panie. Grunt to lubić i akceptować swoje ciało.

Pod publikacją w krótkim czasie zaroiło się od komentarzy. Część internautów rozpływa się nad urodą aktorki. Inni natomiast krytykują jej śmiałość.

  • Niesamowite jest to, że można mieć taką dużą świadomość swojego piękna!
  • Brak słów.
  • Uwielbiam jak ludzie, celebryci tłumaczą swoją goliznę nie spadkiem zasięgów, ale głęboką myślą, prawie filozoficzną… śmiechu warte.
  • No i luz.
  • Przepiękna jak zawsze.
  • Bez przesady… ciało super, ale po co je pokazywać ludziom. Zwłaszcza że dzieci są wokół… Niesmaczne.
  • Pięknie,szacun za odwagę w tym pruderyjnym kraju.

Odważylibyście się zrzucić strój kąpielowy na plaży?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Robert Lewandowski, Iwona Lewandowska - fot. AKPA Kurnikowski

Matka Roberta Lewandowskiego zdradziła, w czym tkwi sekret jego transferu do Barcelony. Nie uwierzycie, czemu zawdzięcza sukces!

[VIDEO] Nietypowa atrakcja na weselu. Panna młoda wraz z gośćmi wciągała biały proszek prosto z tacy