w

[VIDEO] Nietypowa atrakcja na weselu. Panna młoda wraz z gośćmi wciągała biały proszek prosto z tacy

fot. Facebook screenshot

Na pewnym weselu w Serbii pojawiła się niezwykła atrakcja, która sprawiła, że nagranie z imprezy stało się hitem internetu. Na filmiku widać bowiem, jak uczestnicy wesela „częstują się” ścieżkami białego proszku prosto z tacy. Substancję wciągnęła nawet panna młoda.

W każdym kraju bądź regionie istnieją różne weselne tradycje, które czasem mogą zaskakiwać. Bałkańskie wesele kojarzy się z huczną, zakrapianą alkoholem imprezą do białego rana, ale to, co wydarzyło się na jednym z wesel w Serbii, przekracza wszelkie wyobrażenia.

W mediach społecznościowych krąży krótki filmik pochodzący z serbskiego wesela. Na nagraniu widać tłum gości bawiących się do lokalnej muzyki. W pewnym momencie uwagę przybyłych skupia mężczyzna, który w jednej ręce niesie flagę Serbii, a w drugiej – srebrną tacę.

Wciąganie na weselu

W oczy od razu rzucają się znajdujące się na tacy charakterystyczne „ścieżki” z białego proszku, który został usypany w równe rządki. Po chwili goście zaczęli ochoczo wciągać substancję nosem, a dołączyła do nich nawet sama panna młoda.

Następnie panna młoda oraz stojący nieopodal mężczyzna w czarnym stroju zaczęli zachęcać starszą kobietę do poczęstowania się substancją i instruowali ją, jak należy wciągnąć biały proszek. Gdy starszej pani udało się zażyć porcję z tacy, goście zaczęli wiwatować.

Nagranie możecie obejrzeć poniżej:

Filmik pochodzi z transmisji na żywo, którą prowadził jeden z weselnych gości. Nagranie szybko rozprzestrzeniło się w serbskich serwisach oraz internecie, gdzie stało się prawdziwym hitem. Nikt do końca nie wie jednak, jaka substancja znajdowała się na tacy.

Źródło: Facebook ; o2.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Joanna Moro topless na plaży - fot. Instagram @joannamoro.official

Joanna Moro topless chwyta promienie słońca na publicznej plaży. Internauci są oburzeni jej zachowaniem. „Niesmaczne”

[VIDEO] Rosjanie chcieli zaatakować za pomocą ciężarówki kamikaze. Natrafili na minę: „Gazu, gazu!”