w , , ,

Freya Allan nie chce dłużej grać Ciri w “Wiedźminie”? Zszokowała fanów w wywiadzie

fot. Freya Allan / Instagram screenshot

W jednym z wywiadów dwudziestoletnia Freya Allan poruszyła temat swojej roli w “Wiedźminie”. Aktorka nie chce być związana z serialem zbyt długo. Dlaczego?

Drugi sezon “Wiedźmina” zadebiutował 17 grudnia na Netflixie. Serial ponownie przyciągnął ogromną ilość widzów przed ekrany i długo utrzymywał się na liście najbardziej oglądanych produkcji. Przygody wiedźmina Geralta (Henry Cavill) i Ciri (Freya Allan) w ciągu pierwszych 3 dni od premiery były oglądane przez ponad 142 miliony godzin.

Po tych sukcesach wszyscy spodziewaliby się ciągnącej się przez lata kontynuacji przygód Geralta i Ciri, ale Freya zszokowała fanów w wywiadzie dla RadioTimes.com mówiąc, że jej rola jako Lwiątko z Cintry ma “granicę”.

Uwielbiam grać Ciri. Myślę, że to naprawdę fajne, że będę mogła spojrzeć wstecz i w pewnym sensie mieć całą dokumentację mojego dorastania. Ta rola wciąż bardzo mnie ekscytuje, zostało jeszcze naprawdę dużo historii do opowiedzenia. Ale jednocześnie chciałabym móc być aktorką i grać inne role, a nie tylko być “Ciri z wiedźmina” całe moje życie.

Jeśli mam być całkowicie szczera, myślę, że nie chcę tego robić zbyt długo. Wydaje mi się, że mam ustalony okres czasu w głowie, przez który chciałabym być jeszcze Ciri. Chcę skończyć tą historię, ale później nie robić już nic więcej związanego z “Wiedźminem”. Mam wyznaczony rodzaj granicy, do której chcę dotrzeć” – wyznaje Freya.

Jeśli jesteście fanami serialu, nie musicie się bać o nagłe odejście Allan z obsady – trzeci sezon został już zaplanowany, a Freya mówi, że jest podekscytowana na myśl o kolejnym sezonie oraz co przyniesie przyszłość dla Ciri.

Z pewnością chcę zobaczyć Ciri zostającą wojowniczką z prawdziwego zdarzenia. Nie mogę się doczekać, aż Ciri dostanie do ręki należyty miecz. Będę niezwykle zadowolona tego dnia, w którym dostanę prawdziwe, ciężkie srebrne ostrze” – cieszyła się na myśl o przyszłym rozwoju postaci.

Możliwe, że widziałam już część scenariusza, wiesz?” – dodała. – “Jestem bardzo podekscytowana, myślę, że to będzie świetny sezon” – zakończyła Freya Allan.

Główna producent wiedźmina potwierdziła, że 3. sezon będzie oparty przede wszystkim na powieści “Czas pogardy”, która jest jej ulubionym tomem sagi.

Co sądzicie o Allan jako Ciri? Jesteście ciekawi co przyniesie przyszłość Wiedźmina?

Źródła: RadioTimes.com ; Instagram – freyaallan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

Napisane przez Maciej

Jacek Kurski poleciał do Paryża na Eurowizję Junior mimo pozytywnego wyniku testu na COVID!

Barbara Kurdej-Szatan promuje akcję związaną z sytuacją na granicy! Kolejny skandal?