w , , ,

Freya Allan nie chce dłużej grać Ciri w „Wiedźminie”? Zszokowała fanów w wywiadzie

fot. Freya Allan / Instagram screenshot

W jednym z wywiadów dwudziestoletnia Freya Allan poruszyła temat swojej roli w „Wiedźminie”. Aktorka nie chce być związana z serialem zbyt długo. Dlaczego?

Drugi sezon „Wiedźmina” zadebiutował 17 grudnia na Netflixie. Serial ponownie przyciągnął ogromną ilość widzów przed ekrany i długo utrzymywał się na liście najbardziej oglądanych produkcji. Przygody wiedźmina Geralta (Henry Cavill) i Ciri (Freya Allan) w ciągu pierwszych 3 dni od premiery były oglądane przez ponad 142 miliony godzin.

Po tych sukcesach wszyscy spodziewaliby się ciągnącej się przez lata kontynuacji przygód Geralta i Ciri, ale Freya zszokowała fanów w wywiadzie dla RadioTimes.com mówiąc, że jej rola jako Lwiątko z Cintry ma „granicę”.

Uwielbiam grać Ciri. Myślę, że to naprawdę fajne, że będę mogła spojrzeć wstecz i w pewnym sensie mieć całą dokumentację mojego dorastania. Ta rola wciąż bardzo mnie ekscytuje, zostało jeszcze naprawdę dużo historii do opowiedzenia. Ale jednocześnie chciałabym móc być aktorką i grać inne role, a nie tylko być „Ciri z wiedźmina” całe moje życie.

Jeśli mam być całkowicie szczera, myślę, że nie chcę tego robić zbyt długo. Wydaje mi się, że mam ustalony okres czasu w głowie, przez który chciałabym być jeszcze Ciri. Chcę skończyć tą historię, ale później nie robić już nic więcej związanego z „Wiedźminem”. Mam wyznaczony rodzaj granicy, do której chcę dotrzeć” – wyznaje Freya.

Jeśli jesteście fanami serialu, nie musicie się bać o nagłe odejście Allan z obsady – trzeci sezon został już zaplanowany, a Freya mówi, że jest podekscytowana na myśl o kolejnym sezonie oraz co przyniesie przyszłość dla Ciri.

Z pewnością chcę zobaczyć Ciri zostającą wojowniczką z prawdziwego zdarzenia. Nie mogę się doczekać, aż Ciri dostanie do ręki należyty miecz. Będę niezwykle zadowolona tego dnia, w którym dostanę prawdziwe, ciężkie srebrne ostrze” – cieszyła się na myśl o przyszłym rozwoju postaci.

Możliwe, że widziałam już część scenariusza, wiesz?” – dodała. – „Jestem bardzo podekscytowana, myślę, że to będzie świetny sezon” – zakończyła Freya Allan.

Główna producent wiedźmina potwierdziła, że 3. sezon będzie oparty przede wszystkim na powieści „Czas pogardy”, która jest jej ulubionym tomem sagi.

Co sądzicie o Allan jako Ciri? Jesteście ciekawi co przyniesie przyszłość Wiedźmina?

Źródła: RadioTimes.com ; Instagram – freyaallan

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Jacek Kurski poleciał do Paryża na Eurowizję Junior mimo pozytywnego wyniku testu na COVID!

Barbara Kurdej-Szatan promuje akcję związaną z sytuacją na granicy! Kolejny skandal?