w

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Dramat Amandy Bynes. Idolka nastolatek trafiła do szpitala psychiatrycznego po tym, jak spacerowała po Los Angeles… bez ubrań

Amanda Bynes - fot. screenshot YouTube @bingesociety
Amanda Bynes - fot. screenshot YouTube @bingesociety

Amanda Bynes jest przykładem gwiazdy, której popularność zdobyta w dzieciństwie zniszczyła całe życie. Od wielu lat boryka się z poważnymi problemami i jeszcze w ubiegłym roku była objęta kuratelą. Teraz zagraniczne tabloidy informują, że trafiła do szpitala psychiatrycznego.

Amanda Bynes niegdyś była jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawiła się w wieku 7 lat, występując w reklamie Nestle Buncha Crunch. Producenci niemal od razu zwrócili na nią swoją uwagę i w ciągu zaledwie kilku lat stała się jedną z największych dziecięcych gwiazd. Na początku występowała w musicalach (Annie, Tajemniczy Ogród i Dźwięki muzyki), a później robiła karierę pod szyldem Nickelodeon.

Mając zaledwie 13 lat, dorobiła się własnego programu pt. Szał na Amandę, który w USA bił rekordy oglądalności. Stała się idolką tysięcy dzieciaków z całego świata, które marzyły o tym, by ją poznać. Niestety nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, że popularność może odbić się tak małej dziewczynce czkawką i zrujnować jej resztę życia.

Amanda Bynes trafiła do szpitala psychiatrycznego

Amanda zapłaciła wysoką cenę za popularność. Zamiast cieszyć się urokami błogiego dzieciństwa, ciężko pracowała. W czasie, gdy jej rówieśnicy bawili się z przyjaciółmi, ona przygotowywała się do ról w kolejnych filmach. W końcu nie wytrzymała i zaczęła sięgać po używki. W 2012 roku trafiła do aresztu za jazdę pod wpływem środków odurzających. Rok później znowu zrobiło się o niej głośno, tym razem usłyszała zarzut lekkomyślnego zagrożenia i posiadania marihuany. Tym razem szczęście jej dopisało i sąd oddalił sprawę.

Z całą stanowczością można powiedzieć, że sława zniszczyła życie Amandy Bynes. Po tym, jak próbowała podpalić jeden z domów znajdujących się nieopodal miejsca zamieszkania jej ojca, zaczęto poddawać ją badaniom psychiatrycznym. Wtedy też cały świat usłyszał, że aktorka cierpi na schizofrenię i chorobę afektywną dwubiegunową.

Z uwagi na liczne problemy Bynes, sąd postanowił objąć ją kuratelą. Do początku 2022 roku opiekowała się nią matka. Wszystko wskazywało na to, że stan jej zdrowia uległ poprawie i może już samodzielnie o sobie decydować. Jak podają zagraniczne tabloidy, nie była to najlepsza decyzja, ponieważ 36-latka popadła w kolejne tarapaty.

Z relacji portalu TMZ wynika, że Amanda chodziła nago po ulicach śródmieścia Los Angeles. Mało tego — w stroju Ewy wsiadła do czyjegoś samochodu, a następnie sama wezwała policję. Funkcjonariusze podjęli interwencję, po której celebrytka została skierowana do szpitala psychiatrycznego na trwającą 72 godziny obserwację. Gdy okaże się, że stan jej zdrowia nie pozwala na to, by opuściła placówkę, spędzi w niej więcej czasu.

W związku z tymi doniesieniami, dziennikarze Page Six próbowali uzyskać komentarz bliskich aktorki, jednak nikt nie chciał komentować tego zajścia. Więcej do powiedzenia na ten temat miał jej były partner, którego rzuciła w maju 2022, ponieważ w jej ocenie nadmiernie spożywał kokainę. Mężczyzna wyjaśnił, że Amanda już od jakiegoś czasu nie brała leków i bardzo się zmieniła.

Odstawiła leki i nadal ich nie bierze. Jest dzika — powiedział tabloidowi Paul Michael.

Miejmy nadzieję, że Bynes wkrótce poczuje się lepiej i wyjdzie na prostą.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Krzysztof Skórzyński, Dawid Kubacki, Marta Kubacka - fot. Instagram @k.skorzynski, @_marta_ku_

Krzysztof Skórzyński łamiącym głosem odsłonił kulisy rodzinnego dramatu Dawida Kubackiego. „Chcieliśmy, żeby to się zakończyło”

Aleksandra Tomala, Love Island - fot. Instagram @ola_loveisland4, @loveislandwyspamilosci

„Love Island”. Ola przed zgłoszeniem się do programu przeszła niebywałą metamorfozę. Po serii zabiegów nie przypomina siebie sprzed lat