w

Córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej JEST W CIĄŻY!

Julia Królikowska z mężem, fot. Instagram @jakub.p.nowak
Julia Królikowska z mężem, fot. Instagram @jakub.p.nowak

Julia Królikowska, młodsza siostra Antka Królikowskiego, jest w ciąży. Wiadomo, kiedy jej pociecha przyjdzie na świat.

Julia Królikowska to 23-letnia córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i zmarłego dwa lata temu Pawła Królikowskiego. Choć cieszy się zdecydowanie mniejszą popularnością od swojego brata, Antka Królikowskiego, odkąd skończyła 2 tygodnie, regularnie pojawia się na szklanym ekranie. To właśnie wtedy dołączyła do obsady Klanu, gdzie wciela się w postać Kasi Lubicz, córki granej przez jej matkę postaci. Prywatnie studiuje medycynę na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

O najstarszej córce Królikowskich głośno zrobiło się w ubiegłym roku, ponieważ krótko po tym, jak Antek i Joanna wzięli ślub, ona także powiedziała sakramentalne tak ze swoim starszym o 11 lat partnerem, Jakubem Nowakiem. Wiele wskazuje na to, że teraz w ich życiu nastąpią kolejne poważne zmiany.

Julia Królikowska jest w ciąży

Rodzina Królikowskich jest ze sobą bardzo zżyta, a po śmierci Pawła, to Małgorzata stała się głową rodu. Przez cały czas wspiera dzieci tak jak, chociażby przy okazji głośnych afer z udziałem jej najstarszego syna. Bez chwili zawahania stawała w jego obronie, gdy tylko dostrzegła, że spływa na niego fala hejtu.

Ostrowska-Królikowska realizuje się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie — jako mama i babcia. 19 września 2019 na świat przyszedł jej pierwszy wnuk, Józio, który jest owocem związku Jana z Joanną Jarmołowicz. Pod koniec lutego tego roku urodził się drugi, Vincent, syn Antka i Joanny Opozdy, z którym widuje się sporadycznie. Jak na razie nie dane jej było realizować się w tej roli dostatecznie i, jak przyznała w jednym z wywiadów, czuje niedosyt.

Być może teraz będzie miała na to szansę, ponieważ jej ukochana i długo wyczekiwana córka jest w pierwszej ciąży. Informację tą przekazał Pomponik, który dodał, że maleństwo przyjdzie na świat wczesną jesienią.

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Anna Adamus, Ryszard Adamus, fot. AKPA Gałązka, Zawada

Nastoletnia gwiazda „Barw szczęścia” nie ma kontaktu z matką! Szokujące wyznanie. „To był JEJ wybór”.

Królowa Elżbieta II, Trooping the Colour, fot. Instagram @theroyalfamily

Wielka Brytania z pompą świętuje Platynowy Jubileusz Królowej Elżbiety. Takiej parady Trooping the Colour jeszcze nie było. Gdzie oglądać na żywo?