w

SuperSuper

Chrissy Teigen nago w wannie ze swoimi dziećmi. Internauci oburzeni

Fot. YouTube / Screenshot

Chrissy Teigen wrzuciła na Instagrama zdjęcie ze wspólnej kąpieli z dziećmi. W komentarzach natychmiast zaczęła się ostra dyskusja.

Wywołanie burzy w komentarzach obecnie nie jest specjalnym wyczynem. Celebryci przekonują się o tym na każdym kroku. Tym razem padło na Chrissy Teigen, której ta sztuka udała się zresztą nie po raz pierwszy.

Amerykańska modelka pozwoliła sobie opublikować – zdaniem wielu – intymne zdjęcie ze wspólnej kąpieli ze swoimi kilkuletnimi dziećmi. Córka Chrissy ma pięć lat, a jej syn trzy. Na reakcje nie trzeba było długo czekać. Docinki pojawiły się błyskawicznie.

  • Moim zdaniem dzieci są już zbyt duże, żebyś się z nimi kąpała; To nieodpowiednie w obecności twojego syna!; Branie kąpieli z dziećmi nie jest normalne (tłum. Pudelek).

Shitstorm rozpętał się na profilu modelki na całego. Nie zabrakło jednak również pozytywnych komentarzy osób, dla których takie zachowanie jest zupełnie czymś normalnym.

Jesteśmy ciekawi, co wy o tym sądzicie? Czy dzieci w tym wieku już nie są za duże na wspólną kąpiel w towarzystwie nagiej mamy i rodzeństwa?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Arabski szejk ujawnia szokujące kulisy Dubajskiej prostytucji: „Polki to pożądany towar”

Marcelina Zawadzka błyszczy w skąpym body i zachwyca fanów! „Sztos!!”