w

Aneta Glam „późno” zdecydowała się na pierwszą operację plastyczną. Teraz ŻAŁUJE, że powiększyła biust. „Wpadłam w modę” (WIDEO)

Aneta Glam - fot. Baranowski Michał/AKPA
Aneta Glam - fot. Baranowski Michał/AKPA

Aneta Glam, choć stosunkowo późno zasłynęła w świecie show-biznesu, cieszy się dużą popularnością. Doczekała się nawet zaproszenia do show Kuby Wojewódzkiego, w którym rozgadała się na temat poprawiania urody. Dlaczego żałuje, że powiększyła biust?

Aneta Glam zdobyła popularność za sprawą programu Żony Miami, w którym odsłoniła kulisy luksusowego życia za oceanem. Nie zawsze jednak żyła na wysokim poziomie. W jednym z odcinków formatu wyznała, że uciekła z Polski, gdy miała zaledwie 18 lat. Realizowała się wówczas jako modelka, więc gdy pojawiła się szansa na podpisanie kontraktu z agencją modelek w Tajlandii, nie wahała się ani chwili.

[…] Chyba moją motywacją było wyrwać się z tej szarości, w której żyłam, bo ja nie byłam szczęśliwa jako nastolatka w ogóle. Moi rodzice się rozeszli i po prostu byłam zagubiona bardzo w Polsce. Musiałam chyba przelecieć ocean, żeby mi się coś w życiu zmieniło na pozytywne, bo nic ciekawego nie było wcześniej

– wspominała.

Mimo że na co dzień mieszka w Miami, wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Przed kilkoma miesiącami głośno było o jej konflikcie z Caroline Derpienski. W międzyczasie otrzymała szansę na pojawienie się w programie Królowa przetrwania. We wtorek natomiast zostanie wyemitowany kolejny odcinek nowej edycji show Kuby Wojewódzkiego, w którym zasiądzie na kanapie wraz z Sebastianem Fabijańskim.

Aneta Glam żałuje, że powiększyła biust

Aneta już z daleka przyciąga wzrok, bowiem bardzo wyróżnia się z tłumu. Nie robi tajemnicy z tego, że ma na swoim koncie kilka operacji plastycznych, o których nieco więcej opowiedziała u Wojewódzkiego.

Ile miałaś lat, kiedy wykonałaś swoją pierwszą operację plastyczną?

– dopytywała pracownica TVN odpowiedzialna za prowadzenie social mediów.

Celebrytka wyznała, że było to bardzo późno, bo miała wówczas 28 lat. Na pytanie o to, jaką radę dałaby młodszej sobie, odparła:

Nie robić operacji.

Odpowiedź tą powtórzyła, gdy padło pytanie o to, jaką radę udzieliłaby młodszym kobietom. Zdradziła również, że najbardziej żałuje poddania się operacji powiększania biustu. Więcej na ten temat powiedziała przy okazji wywiadu dla portalu cozatydzien.tvn.pl.

Wpadłam w modę na duże biusty, jaka panowała w Miami, kiedy tam przyjechałam 11 lat temu. Wszystkie dziewczyny, które znałam, robiły sobie duże biusty i oczywiście też sobie zrobiłam. Bardzo żałuję. […] Nie polecam kobietom operacji plastycznych.

Celebrytka nie ukrywa, że przykłada dużą wagę do swojego wyglądu, lecz zmieniła w tej kwestii podejście i zamiast inwestować w kolejne operacje, skupia się na zdrowym odżywianiu.

Chcę się zestarzeć z godnością. Chcę tylko zdrowo się odżywiać i myślę, że tym sposobem będę młodo wyglądać dłużej, a nie poprzez operacje plastyczne. Widzę bardzo dużo dziewczyn, które w wieku 20 lat miały już po kilka operacji plastycznych. To je wręcz postarza, bo wtedy jest efekt odwrotny – wyglądają na starsze. Jeśli wyglądam na wiek, jaki wyglądam, to jest dla mnie ok. Jeśli wyglądam młodziej, to to jest tylko bonus

– skwitowała.

Będzie oglądać najnowszy odcinek show Kuby Wojewódzkiego?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

@tenkubawojewodzki Operacje plastyczne. Jestescie na tak czy nie? #kubawojewódzki #wojewódzki #tvn ♬ dźwięk oryginalny – Kuba Wojewódzki
Aneta Glam - fot. Baranowski Michał/AKPA
Aneta Glam – fot. Baranowski Michał/AKPA
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Joanna Racewicz - fot. Instagram @joannaracewicz

Joanna Racewicz odsłania kulisy „ślubu”. Po raz kolejny zaskoczyła internautów. „Był spontaniczny”

Sylwia Bomba - fot. Instagram @sylwiabomba

Sylwia Bomba szuka ASYSTENTKI. Prawa ręka gwiazdy „Gogglebox” musi spełnić szereg wymagań. „To nie jest prosta rzecz”