w

DramatDramat

Caroline Derpienski po raz kolejny uderza w Anetę Glam. Wyśmiała jej zdjęcie bez retuszu. „COŚ TY WSTAWIŁA?!”

Caroline Derpienski, Aneta Glam - fot. Instagram @carolinederpienski @anetaglam
Caroline Derpienski, Aneta Glam - fot. Instagram @carolinederpienski @anetaglam

Konflikt Caroline Derpienski i Anety Glam trwa już od pewnego czasu. Teraz dollarsowa celebrytka postanowiła wyśmiać zdjęcie udostępnione przez gwiazdę Żon Miami, na którym nie zastosowała retuszu. Fanom nie spodobała się ta zagrywka.

Caroline Derpienski to modelka, która w polskim show-biznesie jest od kilku miesięcy. Dokładnie wie, co robić i mówić, by stale było o niej głośno. Początki swojej sławy w Polsce zawdzięcza opowiadaniem o swoim bajkowym i luksusowym życiu. Nie ma oporów przed wdawaniem się w publiczne konflikty. Pokłóciła się już z wieloma celebrytkami i influencerkami, m.in. z Katarzyną Nosowską. Ostatnio najbardziej skupia się na kłótni z Anetą Glam, która zasłynęła z występu w programie Żony Miami. Mogłoby się wydawać, że panie mają ze sobą wiele wspólnego: obie mieszkają w Stanach Zjednoczonych. One jednak stale dogryzają sobie w mediach społecznościowych.

Caroline Derpienski ostro o Anecie Glam

Aneta Glam występuje aktualnie w programie Królowa przetrwania. Derpienski nie szczędzi komentarzy o show. W jednym z ostatnich odcinków „żona Miami” pokłóciła się z Martą Linkiewicz. Derpienski ochoczo zabrała głos w tej sprawie, broniąc freak fighterki.

W piątek obserwatorzy „dollarsowej królowej” mogli ponownie być świadkami jej ataku na celebrytkę. Tym razem prześmiewczo skomentowała zdjęcie, które Aneta Glam udostępniła na swojej relacji. W ramach reklamy Królowej przetrwania kobieta pochwaliła się fotografią zrobią podczas nagrywek. Na zdjęciu jest ubrana w sportowy strój i nie ma na sobie makijażu.

Derpienski skomentowała tę fotkę w niepochlebny sposób. Udostępniła na relacji zbliżenia na twarz i ciało bohaterki Królowej przetrwania i wyśmiała fakt, że nie pokusiła się ona o retusz.

Coś ty wstawiła, omg – napisała Derpienski.

Fanom najwyraźniej nie spodobała się jej reakcja, bo kilka kafelków InstaStories później, Caroline kontynuowała:

Jak ja śmiałam powiększyć jej zdjęcie, co wstawiła na InstaStories. Przecież to NAJPIĘKNIEJSZA POLKA – kpiła.

To nie był koniec jej przemyśleń na ten temat. Dalej podzieliła się z celebrytką radami dotyczącymi przerabiania fotek.

I tak to jest, jak zapomni się wyretuszować zdjęcia raz. Taka moja rada, zawsze pamiętaj, w takiej sytuacji nakłada się filtry instagramowe na twarz, ale jeżeli było to zdjęcie robione telefonem w dżungli, to nie zapomnij tam wyblurować tego i FaceAppa nałożyć. A tak to żeś zapomniała i teraz masz. No, ale nawet, jak żeś zapomniała i masz takie zdjęcie i gołym okiem, nawet z daleka, widać, że no po prostu nie wygląda to. Więc po co takie coś wstawiać? Ale z drugiej strony, nawet gdybyś nie wstawiła, to i tak ludzie mają full HD na telewizorach ten programik, gdzie właśnie tak wyglądasz. (…) Więc w sumie to już nie ma różnicy, czy to wstawiłaś, czy nie, bo i tak ludzie to widzą.

Przesadziła?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Daniel Martyniuk - fot. YouTube screenshot @massmusic71

Debiut muzyczny Daniela Martyniuka po głośnej aferze. W teledysku występuje z żoną. Opinie internautów są podzielone. Powtórzy sukces ojca?

Liber, Sylwia Grzeszczak - fot. Kurnikowski/AKPA

Sylwia Grzeszczak przerwała milczenie. Opowiedziała, jakie ma aktualnie relacje z Liberem. „Nie ma co ukrywać, jest jak jest…”