w

Urszula Radwańska wrzuciła gorącą półnagą fotkę! Dobra reklama?

Fot. Urszula Radwańska / Instagram

Urszula Radwańska odniosła szereg sukcesów w tenisie. Teraz próbuje przebić się na wcale nie łatwiejszym polu, jakim jest prowadzenie własnej działalności.

Utalentowana 31-letnia tenisistka odnotowała szereg ważnych sukcesów w swojej karierze. Będąc w szczytowej formie, wspięła się na wysokie 29. miejsce rankingu WTA. Udało się jej też między innymi wywalczyć juniorskiego Małego Szlema w grze podwójnej czy wygrać cały turniej WTA.

Mimo że nie odwiesiła jeszcze rakiety na wieszak, to z powodu wielu kontuzji jej kariera nieco przygasła. Jednak ambicja Uli nie pozwala jej spocząć na laurach. Dlatego zajęła się prowadzeniem własnej działalności.

Radwańska zainwestowała w torebki i nerki ze skóry zwykłej, a także z wegańskiej! Nieszablonowe dodatki od tenisistki nie należą jednak do najtańszych. Ceny za niektóre produkty potrafią przekraczać 2500 zł.

Nie od dziś wiadomo, że reklama dźwignią handlu i doskonale zdaje sobie sprawę z tego również Radwańska. Zapewne dlatego postanowiła reklamować swoją markę w przyciągający uwagę sposób. Opublikowała na Instagramie półnagie zdjęcie, na którym jej biust zasłania tylko torebka.

Co sądzicie o takiej reklamie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Martyna Wojciechowska apeluje o rozsądek. „To Widz powinien zdecydować, co chce oglądać.”

Eurowizja Junior 2021. Na komentatorów TVP hejt leje się strumieniami!