w

Robert Lewandowski znów pod ostrzałem. „Nie ma intrygi doskonałej”

Fot. YouTube (Screenshot)

Czołowy napastnik naszej kadry narodowej – Robert Lewandowski – znów musi odpierać zarzuty. Jego batalia z Cezarym Kucharskim trwa w najlepsze, mimo iż wydawało się, że to koniec.

Trudno uwierzyć, że spór pomiędzy Robertem Lewandowskim, a jego byłym menadżerem nadal się ciągnie. Wiele lat przepychanek nie dało rozstrzygnięcia, a żadna ze stron nie chce odpuścić. Z drugiej strony nic w tym dziwnego, ponieważ w tle całego zamieszania są niemałe pieniądze.

Kucharski zarzuca piłkarzowi przede wszystkim wykonywanie lewych przelewów z firmowych kont na jego prywatne, o czym miała nie wiedzieć niemiecka skarbówka. Z kolei te fundusze miały finansować Robertowi i Ani luksusowe wczasy oraz bajecznie drogie nieruchomości.

W ostatnich miesiącach żadna ze stron nie wychylała się w tej sprawie w mediach, co zwiastowało nadchodzący koniec sporu. Dodatkowo problemy zdrowotne Kucharskiego w opinii wielu osób mogły doprowadzić do zamknięcia sprawy. Tak się jednak nie stało.

Kucharski znów atakuje Lewandowskiego

Okazało się, że ostatnie miesiące były tylko ciszą przed burzą. Cezary Kucharski znów dolał oliwy do ognia, publikując wpis na Twitterze dotyczący obecnego kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej. Czytamy w nim:

Nie ma intrygi doskonałej… Nawet jak się ją zaplanuje, zatrudni armię ludzi, usłużnych prokuratorów, media, które mogą zmanipulować opinię publiczną itd., nadejdzie taki dzień, że Lewandowski będzie się tłumaczył ze studia nagrań.

Fot. Twitter – @CezaryKucharski

Adwokat Lewandowskiego odpowiada

W sprawie głos zabrał adwokat Roberta Lewandowskiego. W rozmowie z Interią oświadczył, iż jest przekonany, że nagrania są autentyczne i że zostanie to potwierdzone w sądzie w najbliższych dniach. Powiedział:

    • Po raz kolejny publikuje fragmenty opinii przygotowanej na jego zlecenie, próbując wytworzyć wrażenie, że pojawiają się jakieś nowe informacje na poparcie jego jedynej linii obrony. Fakt jest jednak taki, że to wciąż ten sam dokument, a Prokuratura zleciła trzy niezależne ekspertyzy potwierdzające autentyczność nagrań oraz brak jakiejkolwiek ingerencji w nie, co przedstawiła w akcie oskarżenia. Sprawę rozstrzygnie sąd, a pierwsza rozprawa odbędzie się w najbliższy czwartek, stąd zrozumiała nerwowość Pana Kucharskiego. Ja jestem spokojny, bo wiem, że nagrania są autentyczne, a dowody niezbite.

Sądzicie, że sprawa ta doczeka się rozwiązania w najbliższym czasie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez admin

Angelika Mucha pochwaliła się odważną stylizacją, a fani wytykają: „Po co w ogóle się ubierać” 

Leonard Pietraszak nie żyje - fot. AKPA

Leonard Pietraszak nie żyje. Odszedł w wieku 86 lat