w

Raper Killer Mike został nagrodzony trzema statuetkami Grammy. Następnie policja wyprowadziła go z gali W KAJDANKACH (WIDEO)

Killer Mike - fot. YouTube screenshot @RecordingAcademy X @ChrisGardner
Killer Mike - fot. YouTube screenshot @RecordingAcademy X @ChrisGardner

Podczas 66. gali rozdania nagród Grammy Killer Mike triumfował w aż trzech kategoriach. Nie nacieszył się tym jednak zbyt długo. Został aresztowany i wyprowadzony z gali w kajdankach. Co się stało?

Tegoroczna gala rozdania nagród Grammy już za nami. Jak co roku na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd. Na ceremonii pokazała się nawet Celine Dion, która już od roku nie występowała publicznie. Grammy przyciągają mnóstwo widzów na całym świecie. Organizatorzy ceremonii dbają o każdy szczegół i zwykle odbywa się ona bez żadnych wpadek czy afer. Tym razem jednak było inaczej.

Killer Mike aresztowany podczas gali Grammy 2024

Raper Killer Mike dobrze zaczął wieczór, ponieważ triumfował we wszystkich kategoriach, w których był nominowany: Najlepsza Rapowa Piosenka, Najlepszy Rapowy Występ i Najlepszy Rapowy Album. Wszystko wskazuje na to, że 48-latek zapamięta ten wieczór na zawsze nie tylko ze względu na otrzymane statuetki. Niedługo po zejściu ze sceny został zatrzymany przez policję i wyprowadzony z ceremonii w kajdankach.

O tym wydarzeniu poinformował Chris Gardner na platformie X (dawniej Twitter). Opublikował nagranie, na którym raper opuszcza budynek prowadzony przez policjantów.

Mówisz poważnie? Co tu się odp****ala? – słychać głos Mike’a na nagraniu.

Dziennikarz z The Hollywood Reporter wyjawił, że dostał od funkcjonariuszy informacje, że zatrzymanie nie ma nic wspólnego z tym, co wydarzyło się podczas gali. Następnie Gardner opublikował też zdjęcie, na którym prezes Recording Academy rozmawia z teamem rapera.

Kilka godzin później serwis TMZ przekazał nowe informacje. Udostępnili nagranie sprzed budynku, w którym doszło do zatrzymania. Killer Mike miał się awanturować z policjantami. Podczas tego wydarzenia miało rzekomo dojść do pobicia.

Wygląda na to, że wszystko się jednak dobrze skończyło. Jak poinformował prawnik rapera, przed godziną dwudziestą drugą został on zwolniony z aresztu.

Został wypuszczony i zamierza świętować swoją wygraną – przekazał w rozmowie z Variety.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Katarzyna Dowbor - fot. Instagram @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor

fot. Pexels @Zozz_

Ubranka dla psów to konieczność czy fanaberia? Sprawdź najnowsze trendy w psiej modzie. Które rasy należy ubierać?