w ,

DramatDramat

Maneskin dopuścił się profanacji? Victoria De Angelis zapozowała w kontrowersyjnym stroju [ZDJĘCIA]

fot. maneskinofficial / Instagram

Maneskin słynie z kontrowersyjnego wizerunku. Ostatnio zespół deklarował jednak tolerancję w stosunku do odmiennych poglądów, a najnowsze zdjęcie basistki wydaje się być zaprzeczeniem tych zapewnień.

Gwiazdy muzyki rockowej często wywołują skandale swoim kontrowersyjnym zachowaniem. Między innymi z tego znany jest też zespół Måneskin, który wygrał ubiegłoroczną Eurowizję. Tym razem basistka zespołu postanowiła przetestować granicę dobrego smaku fanów.

Victoria De Angelis w kontrowersyjnym bikini

21-letnia Victoria De Angelis zapozowała do erotycznego zdjęcia, na którym ubrana jest jedynie w skąpe bikini. Artystka zdjęciem podzieliła się na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 3,5 miliona osób. Gitarzystka leży na tapczanie z rozłożonymi nogami, a na jej szyi wisi krzyż.

Skandal wzbudziły jednak napisy znajdujące się na jej skąpym ubiorze. Na jednej części biustonosza znajduje się napis „Father” (Ojciec), a na drugiej widnieje „Son” (Syn). To nie wszystko, bo kierując wzrok w stronę krocza gwiazdy, widzimy napis „Holy Spirit” (Duch Święty). Całość tworzy Trójcę Świętą, a Victoria delikatnie dotyka intymnych części ciała prawą ręką.

Zdjęcie spotkało się z bardzo podzielonym odbiorem. Część fanów zachwala wygląd basistki i zapewnia, że „znowu stali się wierzącymi”, ale znalazły się też głosy krytykujące zachowanie Victorii, które jest lekceważące w stosunku do wierzących.

– „Żartowanie z religii jest obrzydliwe… przestaję cię obserwować, wyglądasz lekceważąco i głupio” – komentuje jeden z fanów zespołu.

– „Czy możesz wreszcie zacząć szanować wierzenia ludzi?” – czytamy.

Należy wspomnieć, że to nie pierwszy raz gdy Victoria De Angelis wywołała skandal obrażając wierzenia innych ludzi. W zeszłym roku głośno było lizaniu przez nią… figurki Matki Boskiej.

Tolerancyjny zespół

Zespół został oskarżony o hipokryzję, bowiem jakiś czas temu propagował tolerancję w stosunku do różnych poglądów. Wokalista Damiano David zaprezentował się wtedy w bluzie z napisami atakującymi homofobię, transfobię czy sekzism. Przeciwnicy najnowszego występku zastanawiają się wobec tego, dlaczego zespół nie szanuje wierzeń religijnych innych osób.

A co wy myślicie o sytuacji?

Jeszcze nie tak dawno Maneskin nawoływał do tolerancji wszystkich ludzi. Dlaczego zatem nie ma jej w stosunku do chrześcijan? /Instagram
fot. Instagram screenshot

Źródła: Instagram – maneskinofficial & vicdeangelis

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Maciej Orłoś zdradza powód odejścia z TVP. Dziennikarz komentuje ataki na WOŚP!

Zdjęcia prezenterki TVN znalazły się na portalu erotycznym. Małgorzata Prokopiuk zapowiada odwet: „Nie odpuszczę”