w

Kazik Staszewski w szpitalu! Menedżer artysty wydał oświadczenie. Jego stan „niestety uniemożliwia wykonanie koncertów”

Kazik Staszewski - fot. Piętka Mieszko/AKPA
Kazik Staszewski - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Na polskiej scenie muzycznej jeszcze ostało się kilka prawdziwych legend, a jedną z nich jest zespół Kult. To właśnie lider tego zespołu trafił ostatnio do szpitala. Menadżer wydał oświadczenie w sprawie stanu zdrowia muzyka.

Kazik Staszewski jest legendą polskiego rocka. Swoją profesjonalną ścieżkę muzyczną zaczynał w 1979 roki. Początkowo grając w zespole Poland. Jednak to założenie i granie z zespołem Kult od 1982 roku przyniosło mu największą popularność. Grupa szybko stała się jedną z najpopularniejszych formacji w kraju i do dziś cieszy się uznaniem i miłością rzeszy fanów.

Na swoim koncie zespół ma już 20 albumów studyjnych, z czego aż cztery okryły się platyną, a trzy złotem. Kazik sprawdzał się jednak nie tylko w zespole, ale i jako solowy artysta. Stworzył aż 14 albumów solo. Teraz jednak będzie musiał zwolnić, gdyż muzyk ma problemy zdrowotne. Menedżer powiadomił o tym w mediach społecznościowych.

Kazik trafił do szpitala

Kazik jest aktywny w branży od kilku dekad, a czas ucieka i muzyk skończył już 60 lat. Niedawno w podobnym wieku odszedł innym artysta związany z zespołem. Wieku niestety nie oszukasz, a przy tak dynamicznym trybie życia nic dziwnego, że pojawiły się w końcu problemy zdrowotne. Z tymi piosenkarz ma borykać się od dłuższego czasu. Teraz jego stan się pogorszył, bo jak zawiadomił menedżer grupy, wokalista trafił do szpitala.

Z uwagi na dzisiejszą hospitalizację Kazika najbliższe koncerty w HAMBURGU i BERLINIE są ANULOWANE i zostaną przeniesione na inny termin.

Jak tylko będziemy znać nowe daty to zaraz poinformujemy.

Bilety oczywiście zachowują ważność.

Stan Kazika jest stabilny, ale niestety uniemożliwia wykonanie koncertów w najbliższych dniach.

Bardzo nam przykro z tego powodu, życzymy Kazikowi jak najszybszego powrotu do pełni sił i zdrowia, a Was drodzy prosimy o cierpliwość i zrozumienie — brzmiało oświadczenie na Facebooku.

Na szczęście stan lidera Kultu jest stabilny. Jednak ze względu na zdrowie będzie musiał on trochę odpocząć, by powrócić do pełni sił. W związku z tym najbliższe koncerty grupy zostały odwołane i zapowiedziano zmianę dat wydarzeń. Fani jednak nie gniewali się z tego powodu, a wręcz przeciwnie — pośpieszyli z życzeniami zdrowia dla swojego idola.

  • Trzymam kciuki za powrót do zdrowia.
  • Zdrówka, zdróweczka najlepszego.
  • Zdrówka życzymy.
  • Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia, bo zdrowie najważniejsze.
  • Zdrówka Kazik!
  • Kazik przesyłamy Ci naszą energię, wracaj do zdrowia szybko…Ty się nawet nie wygłupiaj.
  • Trzymam kciuki za Ciebie. Bądź zdrów. My tu już naszykowani na koncert w Docks. Zdrowie jest najważniejsze!!!
  • Dużo zdrowia Kazik.
  • Kazik wracaj do zdrowia i na koncerty.

Myślicie, że czas Kultu zbliża się ku końcowi?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Marcin Dubiel - fot. screenshot Youtube @MarcinDubielYT

Marcin Dubiel odpowiada na zarzuty postawione mu przez twórców Pandora Gate. Wardęga tylko na to czekał. „Niech gra się rozpocznie”

Sandra Kubicka - fot. Podlewski/AKPA, screenshot Instastories @sandrakubicka

Sandra Kubicka prosto z planu zdjęciowego została przewieziona do szpitala! „Najgorszy ból, jaki w życiu poczułam”