w

Fan zaproponował randkę Viki Gabor. Szybko rozwiała jego nadzieję!

fot. AKPA

Viki Gabor, podobnie jak większość rozpoznawalnych osób, musi mierzyć się z różnymi komentarzami na swój temat. Ostatnio nastoletnia wokalistka zaczęła coraz częściej odpowiadać na zaczepki internautów. Publicznie odpowiedziała nawet na pytanie jednego z fanów i randkę.

Viki Gabor najwyraźniej nie myśli obecnie o randkach, szczególnie z nieznanymi osobami. Na własnej skórze przekonał się o tym jeden z internautów, który w komentarzu pod jednym z ostatnich filmików na TikToku postanowił zaproponować 15-letniej wokalistce wspólne wyjście.

Młoda artystka jest obecnie bardzo zapracowaną osobą, ponieważ nie tylko pracuje nad swoim drugim krążkiem, który ma zostać wydany jeszcze w tym roku, ale i aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Mimo to Viki znajduje czas, aby opowiedzieć na niektóre z komentarzy pozostawionych przez internautów.

Niestety, 15-latka musi się mierzyć ze sporą ilością zaczepek i hejtu, którym stara się jednak nie przejmować. Często obiektem komentarzy staje się wygląd artystki.

Ja mam po prostu bekę z tego. Widziałam bardzo dużo nastolatków i niektórzy gorzej się malują i gorzej chodzą ubrani. Moim zdaniem ubieram się stosownie na swój wiek. Jestem w branży muzycznej, więc ten make-up i te looki sceniczne są potrzebne. […] TikTok to najlepsza przestrzeń, żeby odpisywać na takie komentarze. Lubię to robić. Mam ogromny dystans. […] Starsze panie piszą, że powinnam wracać do szkoły i strasznie po mnie jadą, ale to też jest śmieszne – wyznała w ostatnim wywiadzie dla Radio Eska.

Niektórzy internauci zdobywają się też na zuchwałe propozycje w stosunku do artystki. Jeden z jej nastoletnich fanów w komentarzu pod najnowszym filmem na TikToku zapytał:

Randka?

Na odpowiedź Viki Gabor nie trzeba było długo czekać. Wokalistka publicznie dała kosza wielbicielowi.

Nie – brzmiała wymowna odpowiedź.

@vikigaborofficial #fypシ゚viral #xyzbca #foryou ♬ Love Don’t Cost a Thing – Jennifer Lopez

Źródło: TikTok

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Anna Wendzikowska ujawniła SMS-y ze swoją następczynią w TVN. „Coś takiego to totalna hipokryzja”

2-letni Marcelek był bity oraz karmiony karmą dla gryzoni i petami. Sąd nie miał litości dla oprawców