w

HahaHaha SuperSuper DramatDramat

Chłopak Roksany Węgiel ma 3-letniego syna. Artystka wyznała, czy dogaduje się z chłopcem. „Zastanawiałam się, jak sobie z tym poradzę”

Roksana Węgiel, Kevin Mglej - fot. Instagram @roxie_wegiel
Roksana Węgiel, Kevin Mglej - fot. Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel coraz chętniej mówi o relacji ze starszym o kilka lat Kevinem Mgleją. W najnowszym wywiadzie zdradziła, jak jej rodzice zareagowali na wieść, że chłopak ma syna. Czy udało jej się odnaleźć nić porozumienia z 3-latkiem?

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Gdy nastolatka w 2018 roku zgłosiła się do programu The Voice Kids, zrobiło się o niej głośno w całej Polsce. Zaraz po wygranej pojechała reprezentować Polskę podczas 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci i tam również nie miała sobie równych.

Niesiona na fali popularności nagrywa kolejne przeboje, które podbijają platformy streamingowe oraz audycje radiowe. Prywatnie także świetnie jej się układa. 11 stycznia tego roku skończyła 18 lat, a w międzyczasie wyszło na jaw, że ma chłopaka. W dniu urodzin obwieściła, że jej serce skradł Kevin Mglej.

To Kevin Mglej. Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę „13+5”. Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron — wyznała w rozmowie z Plejadą.

Młodziutka artystka coraz chętniej mówi o ich relacji. Tym razem wspomniała o synu partnera.

Czy Roksana Węgiel dogaduje się z synem jej chłopaka?

Wieść o tym, że Roksana ma chłopaka, błyskawicznie obiegła internet, a w sieci toczyły się na ten temat liczne dyskusje. Dla wielu fanów piosenkarki sporym zaskoczeniem było to, że Kevin jest od niej o 8 lat starszy. Poza tym w 2020 roku został ojcem. Niektórzy zastanawiali się, jak na tę informację zareagowali jej rodzice. Podczas rozmowy z Żurnalistą artystka wyznała, że przyjęli tę wiadomość ze spokojem.

Mój tata go znał, zanim zaczęliśmy kręcić, więc wiedział, o kogo chodzi. Powiedziałam wprost o wszystkim, stawialiśmy od początku na szczerość. O wszystkim powiedzieliśmy moim rodzicom, mój tata miał rozmowę z Kevinem. Wszystko było jasne od początku. Nie mieli nic przeciwko. Docenili tę szczerość — wyznała wokalistka.

Prowadzący dopytywał, czy nie bała się tego, jak będą wyglądać jej relacje z 3-latkiem. Na początku faktycznie zastanawiała się nad tym i miała spore obawy.

Ja się zastanawiałam, jak ja sobie z tym poradzę. To fakt. To nie był dla mnie od początku pewnik, czy ja będę dobra w tej relacji — przyznała Węgiel.

Na szczęście Roksana ma pewne doświadczenie z małymi dziećmi, ponieważ ma dwóch młodszych braci. W podcaście nie mogła nachwalić się 3-letniego synka Kevina.

Finalnie okazało się, że William, syn Kevina, jest cudownym dzieckiem. Mam wrażenie, że mamy super relację. W ogóle mi to nie przeszkadza. Jest cudownym człowieczkiem i zupełnie to nam nie przeszkadza. Na początku, wiadomo… To wszystko zadziało się bardzo spontanicznie. Oczywiście, że nie wiedziałam, czy od razu będę w stanie to sobie poukładać, ale naprawdę pierwszy raz w życiu mogę stwierdzić, że jestem tak prawdziwie zakochana — skwitowała.

Myślicie, że uda im się stworzyć młodą, patchworkową rodzinę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jamie Lee Curtis - fot. screenshot Twitter @AlertaNews24

Jamie Lee Curtis podbija internet. Tak zareagowała na pierwszego w życiu Oscara! Ten moment przejdzie do historii

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek - fot. Instagram @paulina.smaszcz, Kurnikowski/AKPA

Paulina Smaszcz przepuszcza atak na Kurzajewskiego i Cichopek. „Chce nam zabrać wszystko, bo pojawiła się nowa rodzina z DŁUGAMI”