w

Jamie Lee Curtis podbija internet. Tak zareagowała na pierwszego w życiu Oscara! Ten moment przejdzie do historii

Jamie Lee Curtis - fot. screenshot Twitter @AlertaNews24
Jamie Lee Curtis - fot. screenshot Twitter @AlertaNews24

Oscary 2023 za nami, ale emocje jeszcze nie opadły. W sieci pojawiło się wideo, na którym uwieczniono reakcję Jamie Lee Curtis na pierwszego w życiu Oscara. Ten moment przejdzie do historii!

Oscary to największe święto kina, na którym co roku pojawiają się tłumy gwiazd. W tym roku Jerzy Skolimowski doczekał się kolejnej nominacji, jednakże ostatecznie nie udało mu się zdobyć statuetki. Pełną listę zwycięzców znajdziecie tutaj.

Widzowie z zapartym tchem śledzili przebieg gali, podczas której nie brakowało wzruszeń i powodów do radości. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się Colin Farrell, który pojawił się na wydarzeniu z synem. Kamery co chwilę zerkały w ich kierunku, a na szampańskim dywanie dziennikarze zabiegali o to, by porozmawiać z nastolatkiem.

W sieci wciąż krążą nagrania, na których możemy zobaczyć, jak poszczególni zwycięzcy zareagowali na zwycięstwo. Największą popularnością cieszy się jednak wideo z Jamie Lee Curtis, która po raz pierwszy w karierze dostała statuetkę.

Oscary 2023. Reakcja Jamie Lee Curtis na pierwszego Oscara

Jamie Lee Curtis to amerykańska aktorka filmowa, telewizyjna oraz autorka książek. Debiutowała w 1977 roku i już po roku zagrała pierwszą znaczącą rolę w horrorze Halloween. Od tamtego momentu jej kariera ruszyła z kopyta, a ona regularnie pojawia się w nowych produkcjach.

64-latka ma na swoim koncie ponad 60 ról. Dotychczas zdobyła 10 nagród, w tym dwa Złote Globy i dwa Saturny, ale do 2023 roku nie zdobyła najważniejszego wyróżnienia, Oscara. W tym roku w końcu doczekała się nominacji do tej prestiżowej nagrody, co już było zaszczytem. Gdy podczas 95. ceremonii wyczytano jej nazwisko jako zdobywczyni wyróżnienia w kategorii najlepsza aktorka w roli drugoplanowej, wprost oszalała ze szczęścia i zaczęła krzyczeć na publiczności:

Shut up!!! [zamknijcie się — przyp. red.] – patrząc na jej minę, od razu można było zauważyć, że w ogóle się tego nie spodziewała.

Gdy weszła na scenę, publiczność nagrodziła ją owacjami na stojąco. Podczas przemowy wyznała, że ta nagroda należy do wszystkich osób zaangażowanych w powstanie filmu Wszystko wszędzie naraz oraz do tych, z którymi miała okazję pracować w swojej karierze. Z trudem powstrzymując łzy, podziękowała też rodzinie: mężowi, córkom i siostrze. Na koniec wykrzyczała:

WŁAŚNIE WYGRALIŚMY RAZEM OSCARA!!!!

Po chwili łamiącym się głosem wyznała, że jej rodzice, aktorzy Janet Leigh i Tony Curtis, również byli nominowani do Oscara w różnych kategoriach i zapłakana raz jeszcze powtórzyła:

Właśnie wygrałam Oscara.

Oglądając emocjonalną przemowę Jamie, naprawdę trudno powstrzymać łzy. Dla takich chwil warto zarwać noc i oglądać galę rozdania Oscarów. Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Colin Farrell - fot. screenshot YouTube @AccessHollywood, @extratv

Oscary 2023. Colin Farrell z synem na szampańskim dywanie! Po kim Henry Tadeusz odziedziczył urodę? Bachleda-Curuś może być dumna

Roksana Węgiel, Kevin Mglej - fot. Instagram @roxie_wegiel

Chłopak Roksany Węgiel ma 3-letniego syna. Artystka wyznała, czy dogaduje się z chłopcem. „Zastanawiałam się, jak sobie z tym poradzę”