w

Była dziewczyna Tomasza Karolaka zaręczyła się z muzykiem Guns N’ Roses! Internauci oszaleli na widok romantycznego zdjęcia

Magda Dziun, Frank Ferrer, fot. Instagram
Magda Dziun, Frank Ferrer, fot. Instagram

Magdalena Dziun w przeszłości spotykała się z Tomaszem Karolakiem. Ich relacja jednak nie przetrwała. Krótko po tym związała się z muzykiem z zespołu Guns N’ Roses, który właśnie poprosił ją o rękę! Pochwaliła się romantycznym zdjęciem.

Magdalena Malicka na co dzień posługuje się pseudonimem Dziun. W przeszłości była związana z Tomaszem Karolakiem. Para debiutowała na salonach w 2018 roku, przy okazji premiery filmu 7 uczuć. Ich związek nie trwał jednak zbyt długo. Najwidoczniej od zawsze ciągnęło ją do muzyków. W przeszłości spotykała się m.in. z TEDE oraz Piotrem Banachem z zespołu Hey.

W ubiegłym roku ponownie się zakochała i wiele wskazuje na to, że tym razem naprawdę. Okazało się, że jej wybrankiem jest Frank Ferrer, perkusista z zespołu Guns N’ Roses. Krótko po tym, jak zostali parą, modelka odwiedziła studio Dzień Dobry TVN, w którym opowiedziała o nowym związku. Zdradziła, że poznali się przez wspólnego znajomego, jednak nie od razu zaczęło między nimi iskrzyć.

W ogóle nie zwróciłam na niego uwagi. Ale teraz jesteśmy razem już od kilku miesięcy. Etap motylków w brzuchu jest i mam nadzieję, że ten etap pozostanie na zawsze — mówiła.

Życie z muzykiem nie jest łatwe. Ciągłe próby i wyjazdy na koncerty mogą bardzo wpłynąć na kondycję relacji. Dziun wyjaśniła, że jest świadoma tego, jak wygląda taka relacja i o nic się nie martwi, ponieważ ma spore doświadczenie. Mimo to jej mama na początku nie była zachwycona.

Od kiedy miałam 16 lat, byłam z Piotrem Banachem, założycielem zespołu Hey. Byliśmy w związku 11 lat. Jest mi to znane. Później nawet jak powiedziałam mojej mamie, że jestem z Frakiem, mama stwierdziła: „Boże, muzyk, znowu”

Magdalena Dziun zaręczyła się z perkusistą Guns N’ Roses

Najwidoczniej Frank podziela uczucia Magdy, ponieważ zdecydował się poprosić ją o rękę. Z tej okazji przygotował dla niej niespodziankę. Na stole ustawił piękny bukiet kwiatów, a przed nim pudełko z ich zdjęciem na wieczku. Można przypuszczać, że wewnątrz znajdowała się biżuteria, którą wręczył ukochanej w tym szczególnym momencie.

Para od razu przekazała radosną nowinę fanom. Na swoich profilach na Instagramie udostępnili zdjęcia. Dziun nie kryła zaskoczenia i radości.

Jesteśmy zaręczeni! Frank Ferrer kocham Cię – napisała modelka.

Pod publikacją zaroiło się od komentarzy. Frank przyznał, że jest prawdziwym szczęściarzem.

  • Frank Ferner: Jestem szczęściarzem. Moja piękna dziewczyno na zawsze.
  • Katarzyna Nosowska: Aaaaaaaaa!!!!!
  • Gratulacje!
  • OMG to najlepsza wiadomość kiedykolwiek! Gratuluję dziewczyno!
  • Gratuluję. Świetnie razem wyglądacie.

My także gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Niezwykłe stanowisko Trumpa dotyczące Ukrainy. W tej jednej sprawie zgadza się z Bidenem

Amber Heard, Johnny Depp, screenshot YouTube

Johnny Depp i Amber Heard spotkali się na sali sądowej. Na jaw wyszły przerażające szczegóły. „Powiedział jej, że ją k**wa zabije i jej nienawidzi”