w

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha doczekali się DRUGIEGO DZIECKA! Aktor w końcu potwierdził plotki

Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki - fot. Baranowski Michał/AKPA
Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki - fot. Baranowski Michał/AKPA

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki, mimo dużej popularności, niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym. Długo ukrywali, że spodziewają się pierwszego dziecka, a o drugiej ciąży nie wspomnieli nawet słowem. Dopiero gdy paparazzi przyłapali ich na spacerze z wózkiem, zaczęto spekulować, że ich rodzina się powiększyła. Teraz aktor potwierdził radosne wieści.

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki tworzą jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Zakochali się w sobie przy okazji prac na planie serialu Czas honoru, a pierwsze pogłoski o ich romansie obiegły media w 2012 roku. Mimo że oboje cieszą się dużym zainteresowaniem mediów, niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym. Ukrywali przed fanami, że zamierzają wziąć ślub, który odbył się pod koniec lata 2018.

Celebryckie małżeństwo rzadko opowiada o swojej relacji, dlatego też nikogo nie dziwił fakt, że ukrywali przed światem narodziny pierwszego dziecka. Ich córka, Waleria, przyszłą na świat 15 grudnia 2020 roku. Kilka miesięcy później aktorka udzieliła wywiadu, w którym mówiła:

To największe szczęście, jakie mogło mnie spotkać. Choć słyszałam też opinię, że sprowadzenie dziecka na taki świat jest przejawem egoizmu. […] Z jednej strony boję się myśleć o przyszłości, która czeka moją córkę. Ale z drugiej mam nadzieję, że jej pokolenie będzie miało więcej rozsądku i świadomości, żeby zmienić ten świat na lepszy. […] Marzę, by była niezależna i sprawcza. Solidarna z innymi kobietami

– mogliśmy przeczytać na łamach Twojego Stylu.

Mimo że oboje pozostają aktywni zawodowo, fanom jakoś umknął fakt, że Więdłocha jest w drugiej ciąży. Teraz już oficjalnie można potwierdzić, że maluch jest na świecie.

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha doczekali się drugiego dziecka

Agnieszka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje zdjęcia. W okresie zimowym, w którym dominują grube kurtki i swetry, bez trudu udawało jej się ukryć wyraźnie zaokrąglony brzuszek. W styczniu tego roku paparazzi przyłapali ją na spacerze z mężem i nie wierzyli własnym oczom. Zakochani prowadzili przed sobą wózek, co wzbudziło podejrzenia, że ich rodzina się powiększyła.

Dopiero teraz, blisko trzy miesiące po odkryciu fotoreporterów, Pawlicki potwierdził radosne wieści. Przy okazji ostatniej wizyty w Pytaniu na śniadanie, obwieścił, że mają w domu malucha. Zapytany o to, czy udaje mu się wysypiać, odpowiedział:

Coraz bardziej, powiedzmy, ale nie ukrywajmy, że te początki nie należą do chwil, kiedy człowiek się najlepiej wysypia. […] Ten okres nie jest superkomfortowy, ale staram się poświęcać jak najwięcej czasu dzieciakom.

Podczas rozmowy z Aleksandrą Grysz wyznał również, że wydoroślał w chwili, gdy urodziła się jego córka.

Myślę, że dorosłość, męskość przyszła z momentem, kiedy urodziła się córka, bo zobaczyłem to, że nie ja jestem na pierwszym miejscu. Na pierwszym miejscu jest dziecko

– tłumaczył.

Zdradził także, dlaczego nie chce być w centrum zainteresowania.

Mam w sobie przekorę, że jak wszyscy jakoś mają, to ja wolę mieć odwrotnie albo przynajmniej jakoś inaczej

– skwitował.

Gratulujemy!

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Roksana Węgiel, Kevin Mglej - fot. Kurnikowski/AKPA

Roksana Węgiel i Kevin Mglej WZIĘLI ŚLUB?! Pierwszy dowód znaleziono w sieci, potem wrzuciła TO zdjęcie, a na koniec odezwał się jej ojciec (FOTO)

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski błyszczą na ściance w sportowych stylizacjach. Aktorka nie oszczędzała na garderobie. Ta torebka kosztuje FORTUNĘ! (FOTO)