w

Aleksandra Domańska jest poważnie chora. To skutek uboczny show-biznesu

Fot. YouTube / Screenshot

Aleksandra Domańska poważnie zachorowała. Schorzenie uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie, do czego przyznała się publicznie.

Show-biznes poza sławą, pieniędzmi i prestiżem niesie za sobą również szereg niebezpieczeństw. Wśród nich należy zaliczyć presję i stres, które mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych.

Tak właśnie jest w przypadku Aleksandry Domańskiej, która popadła w poważną depresję. Aktorka kilkukrotnie pozwoliła sobie na ujawnienie swoich poglądów na tematy społeczno-polityczne, przez co zetknęła się z ogromną falą hejtu.

Nadmiar stresu związany z ciągłym ocenianiem jej przez osoby trzecie doprowadził ją do komplikacji zdrowotnych. W rozmowie z Pomponikiem zdecydowała się na odważne wyznanie, które pokazuje jak niebezpieczny może być hejt.

– Wpadłam w depresję. Było dużo składowych, a jednym z czynników były negatywne publikacje w Internecie. Miałam dosyć intensywne stany lękowe. Jak wychodziłam gdzieś, to czułam się obserwowana.

Ponadto Domańska zwróciła również uwagę na narrację mediów, która jej zdaniem często jest niesprawiedliwa.

– Uważam, że większość tych publikacji jest bardzo niesprawiedliwa. Narracja jest bardzo krzywdząca. Jest po prostu mizoginiczna. Nikt na to nie reaguje, jest na to przyzwolenie. Jestem przekonana o tym, że jeżeli swoją osobą nie będę dostarczać sensacji, to osoby, które pracują w takich miejscach też nie będą zainteresowane moją osobą.

Pozostaje nam życzyć szybkiego powrotu do zdrowia!

Źródło: Pomponik

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Żona Krzysztofa Rutkowskiego opowiada, jak działa na męża: „…rośnie w ekspresowym tempie.”

Katarzyna Cichopek zachwala działanie konopi: „Jestem bardziej spokojna i wyciszona”