w

91-letnia Carmen Dell’Orefice zaskakuje odważną sesją. „Wiek to tylko liczba”

fot. The Heart Truth, CC BY-SA 2.0

Carmen Dell’Orefice skończyła 91 lat, ale mimo dojrzałego wieku nadal pracuje jako modelka. Ostatnio zdecydowała się na odważną sesję, a sieć obiegło zdjęcie, na którym 91-latka zapozowała półnago.

Choć większość modelek decyduje się wcześnie przejść na emeryturę i jest to normą w tym zawodzie, Carmen Dell’Orefice nadal kontynuuje swoją karierę. Kilka lat temu kobieta została wpisana do księgi rekordów Guinnessa jako najdłużej pracująca modelka na świecie.

Pasją Carmen od zawsze był balet, a swój debiut jako modelka zaliczyła jako trzynastolatka. W świecie mody zrobiło się o niej głośno, gdy trzy lata później pojawiła się na okładce „Vogue’a”. Carmen Dell’Orefice pojawiała się na wybiegach na całym świecie, między innymi w Nowym Jorku, Londynie, czy Paryżu, a w latach 60. modelka została muzą Salvadora Dalego.

Lata mijały i Carmen wielokrotnie zastanawiała się nad zakończeniem kariery, ale w pewnym momencie zdecydowała, że swój wiek przerodzi w swój atut. Modelka jest rozchwytywana przez fotografów i projektantów.

Carmen Dell’Orefice zapozowała półnago

Niedawno w sieci pojawiła się fotografia, na której Carmen Dell’Orefice pozuje półnago, zasłaniając część swojego ciała kołdrą. Zdjęcie zrobione przez znanego fotografa Fadila Berisha było częścią sesji zdjęciowej dla amerykańskiego magazynu „New You”.

„Chodzi o sposób myślenia artysty stojącego za aparatem. Umysł fotografa jest wysoko, nie w rynsztoku. Wszystko, co się dzieje, to jego projekcja, my zaś jesteśmy cichymi aktorami i o to właśnie chodzi” – wyznała, zapytana o odczucia towarzyszące jej podczas sesji.

#wiektotylkoliczba 91-letnia #carmendellorefice dla @newyoumedia <3 – napisał fotograf, dzieląc się zdjęciem na swoim profilu na Instagramie.

Carmen Dell’Orefice w wywiadzie dla magazynu została zapytana m.in. o to, co sprawia, że czuje się tak młodo.

Po prostu daję sobie taką samą miłość i opiekę, jak swojej córce – odpowiedziała

„Codziennie się rozwijamy, aż do chwili, gdy odejdziemy z tego świata. Wyciągasz lekcje z dnia poprzedniego i ciągle zmieniasz siebie. Jak wskazówki zegara… Czas mija, ale nie widzisz, jak się poruszają. Dzieje się to z ludźmi codziennie i tak sobie radzisz, akceptując zmianę. Ale inteligencja jest znana z prostoty, ponieważ mniej znaczy więcej w prawie wszystkim w życiu, z wyjątkiem miłości” – mówi modelka.

Źródło: newyou.com

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Niedawno WYBUCHŁ jej implant piersi. Teraz influencerka sprawiła sobie nowy biust: „Chcę po prostu żyć normalnym życiem”

Anna Jantar fot. Karewicz/AKPA

Anna Jantar w chwili tragicznej śmierci miała przy sobie list od męża. Po latach wyszło na jaw, co do niej napisał