w

Szokujące wyznanie Eda O’Neilla. Aktor ze „Świata według Bundych” prawie wstąpił do MAFII

Ed O'Neil - fot. YouTube screenshot @RichEissenShow
Ed O'Neil - fot. YouTube screenshot @RichEissenShow

W najnowszym podkaście, do którego został zaproszony przez kolegę z planu, Ed O’Neil podzielił się ze słuchaczami szokującym wyznaniem. Okazało się, że niewiele brakowało, a w młodości wstąpiłby do zorganizowanej grupy przestępczej. Co się stało?

Ed O’Neill to popularny amerykański aktor. Zasłynął z roli Ala Bundy’ego w amerykańskim sitcomie Świat według Bundych, który był emitowany przez 11 sezonów od 1987 do 1997 roku. Drugim ogromnym sukcesem aktora jest jego rola w serialu Współczesna rodzina, gdzie wciela się w postać głowy rodziny, Jaya Pritchetta. Ten występ przyniósł mu wiele nagród, w tym aż pięć nominacji do Emmy. Nie zawsze jednak było mu łatwo.

Ed O’Neill miał znajomości w organizacji przestępczej

Inny gwiazdor Współczesnej rodziny, Jesse Tyler Ferguson prowadzi podcast Dinner on Me. Do najnowszego odcinka zaprosił swojego kolegę z planu. Podczas rozmowy O’Neill otworzył się na temat swojej przeszłości. Wyjawił, że po tym jak w 1969 roku został zwolniony z drużyny futbolowej, pojawiła się przed nim niebezpieczna okazja.

Miałem przyjaciół w przestępczości zorganizowanej. Znajomy [Jim] zadzwonił do mnie i powiedział: hej, przejedź się ze mną, chcę porozmawiać – opowiedział.

Znajomy zabrał go do luksusowej restauracji. Tam zaczął wypytywać barmana o informacje na temat jakiegoś człowieka. Na oczach aktora wręczył pracownikowi knajpy banknot, a wtedy on odpowiedział na wszystkie pytania. Po wyjściu z restauracji Jim wyjaśnił, że chętnie da Edowi pracę, w której robiłby „właśnie takie rzeczy”

Wyszliśmy stamtąd, a on powiedział: możesz dla mnie robić właśnie takie rzeczy, wiesz, ochronię cię, dam ci łatwe zadania. Może czasem będziesz musiał się z kimś zetrzeć, ale jesteś w tym dobry, zarobisz dobre pieniądze – wspominał celebryta.

Po tym spotkaniu mężczyzna odwiózł go do domu. Ojciec aktora zobaczył, że jego syn wysiada z samochodu osoby ze złą reputacją. Wówczas zapytał go, czy będzie w stanie wytrzymać odsiadkę, która będzie nieunikniona, jeśli zdecyduje się na pracę dla Jima. Gwiazdor zaprzeczył.

Niedługo po tamtej sytuacji Ed O’Neill podjął decyzję o wyprowadzce z miasta. Spróbował swoich sił w branży rozrywkowej. Dziś jest jednym z najbardziej szanowanych aktorów.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

fot. Pexels @katiibishop

Chcesz zacząć morsować? Musisz się odpowiednio przygotować. Wszystko, co należy wiedzieć przed lodowatą kąpielą

Laci Jane - fot. TikTok @laci_jane

Mąż zdradził influencerkę z jej MATKĄ! W ułamku sekundy serce złamały jej dwie najbliższe osoby. „Nigdy mnie nie przeprosiła”